Medicina

Koks sveikatos draudimas galioja? Koks geriausias? Susirgote?

  • Lietuviškas valstybinis sveikatos draudimas - (primename, kad Europos sveikatos kortelė suteikia tik būtinąją medicinos pagalbą ir naudojama tik laikinai išvykstant).
  • Ispaniškas privatus sveikatos draudimas, kuris gali kainuoti nuo 39 iki 100 eur per mėnesį.
  • Ispaniškas valstybinis socialinis draudimas, dengiantis sveikatos priežiūros paslaugas, suteikiamas dirbantiems vietoje pagal darbo sutartį arba turintiems registruotą ekonominę veiklą.

Ką daryti susirgus?

Kreipkitės į artimiausią gydymo įstaigą. Turėkite su savimi privatų sveikatos draudimą ir/arba Europos Sąjungos (ES) sveikatos kortelę. Su ES sveikatos kortele, kreipkitės į valstybinę ligoninę arba gydymo įstaigą, kuri turi sutartį su valstybine ligonių kasa. Kitu atveju, gydymo išlaidas gali tekti apmokėti patiems. Teikiamų gydymo paslaugų apimtis teikiamos ta apimtimi, kuri nustatyta vietos valstybėje. Jei neturite su savimi ES sveikatos kortelės, bet esame socialiai draustas, informuokite apie tai gydymo įstaigą ir kreipkitės į valstybinę ligonių kasą dėl sertifikato, kad esate socialiai draustas, išdavimo medicininei įstaigai į kurią patekote.

Privati / Hospiten

Privati / Quirón

Valstybinė / Hospital del Sur

Valstybinė / Hospital Candelaria

X