Vasaris, 2020

23feb12:00Užgavėnės, blynų kepimo popietė

Daugiau apie renginį

Kviečiame visus susitikti gamtoje ir, kaip reikiant, atšvęsti Užgavėnes, o MES, lietuvių bendruomenė Tenerifėje, dovanosime pačią skaniausią blynų tešlą.
Nepamiškime savo tradicijų ir visi kartu padėkime Lietuvai išvaryti žiemą iš kiemo bei pasidalinkime savo saule.

Kartu:

  • kepsime blynus ant laužo (nepamirškite savo keptuvių ir įrankių)
  • žaisime tradicinius žaidimus
  • rinksime ir apdovanosime pačią gražiausią kaukę, tad nepamirškite pasipuošti.

SVARBU‼️ Dėl blogų oro sąlygų KEIČIAME Užgavėnių VIETĄ. Blynus rytoj kepsime Knygų namuose, Calle Lajial, 23, Puerto de Santiago.

Laikas

(Sekmadienis) 12:00

Vieta

Knygų namai Tenerifėje

Calle Lajial 23

26feb17:30Žmogaus asmenybės portretas karmos numerologijos aspektu

Daugiau apie renginį

Kviečiame į paskaitą „Žmogaus asmenybės portretas karmos numerologijos aspektu“, kur sužinosite ką apie žmogų kalba jo gimimo data, kokio brandumo siela, pagrindinius gyvenimo kelio tikslus žmogui, ką nulemia vardai/pavardės, Saulės ir Mėnulio įtaką gimimo dienai, trijų gyvenimo metaciklų svarbą ir reikšmę, už ką jie atsako, kas apsprendžia lytį, kokia vyriškų ir moteriškų energijų įtaka gimimo dienos skaičiuje, bei kaip apskaičiuoti kliūtis ir užduotis partnerystėjje, darbe, šeimoje, tėvų-vaikų santykiuose ir t.t.
Lietuvių bendruomenės nariams renginys nemokamas, bendruomenės svečiams – 5eur.

Pagarbiai,
Karmologė
Lina Veiverienė

Laikas

(Trečiadienis) 17:30

Vieta

Knygų namai Tenerifėje

Calle Lajial 23

Organizatorius

Knygų namai TenerifėjeKnygų namai Tenerifėje - tai lietuviškų leidinių biblioteka, įkurta lietuvių bendruomenės saulėtojoje Tenerifės saloje. MUS APLANKYTI ir PASIIMTI knygas galite jau net 2 vietose: 📕 Knygų terasa adresu: Puerto de Santiago, Calle Lajial 23, dėl apsilankymo laiko kreipkitės Goda Piktas 📕 Figura Plius Tenerife Adeje dėl apsilankymo laiko kreipkitės Inga Moknygunamaitenerifeje@gmail.com Calle Lajial 23, Apartamentos Parque Azul, Puerto de Santiago, Tenerife

ĮVYKĘ RENGINIAI