Vėlykos | Lietuvių vendruomenė Tenerifėje 2019

Šv. Velykos kalnuose

Margas Prisikėlimo sekmadienis. Gamtoje. Nors Tenerifėje saulės ir šilumos netrūksta ištisus metus, tačiau kalendorius sako: pavasaris vėl čia! O kartu su juo ateina ir didžiausia bei linksmiausia pavasario šventė - Velykos.

O įdienojus tradiciškai ir vėl Velykas šventėme kartu su lietuvių bendruomene gamtoje, kalnuose - Zona recreativa Chío. Vyko margučių ridenimo varžytuvės, paslėptų margučių-lobio paieška, vaikų dirbtuvės, o vieni kitiems linkėjome pavasario, kupino naujų gražių minčių ir prasmingų darbų.

Foto: Lauras Basinskas ir asmeninės.

Kviečiame pasidžiaugti Šv. Velykų akimirkomis!

Prisikėlimo sekmadienis. Šv. Mišios, vykusios 11 val. Adeje Santa Úrsula bažnyčioje ir skaitinys lietuvių kalba. Šv. Mišios ispanų kalba šioje bažnyčioje vyksta kiekvieną sekmadienį 11 val., bet girdėsite skaitinį ir lietuvių kalba, kviečiame dalyvauti.Daugiau apie lietuvių Tenerifėje sielovados klausimus gali papasakoti Viktorija Grajauskienė

Posted by Casa Lituana de Tenerife on 2019 m. balandžio 21 d., sekmadienis

Ryte nuo 11 val. ADEJE miestelio Santa Úrsula bažnyčioje buvo aukojamos  ŠV. MIŠIOS ir klausomas skaitinys lietuvių kalba.

Šv. Mišios ispanų kalba šioje bažnyčioje vyksta kiekvieną sekmadienį 11 val., bet šį sekamdienį girdėjote  skaitinį ir lietuvių kalba.
Daugiau apie lietuvių Tenerifėje sielovados klausimus gali papasakoti  Viktorija Grajauskienė