VERSLAS IR PASLAUGOS TENERIFĖJE

PRADEDANTIEMS SAVO VERSLĄ

Ekonominei veiklai vykdyti dažniausiai pasirenkamos dvi formos:

Autónomo (individuali veikla)
Veiklai pradėti pakanka NIE ir asmens dokumentų.
Socialinio draudimo standartinė įmoka 320€/mėnesį. Tačiau taikoma nemažai lengvatų (pirmą kartą pradedantiems veiklą, tam tikroms amžiaus grupėms, šeimos nario autónomo, ir). Tuomet įmokos prasideda nuo 50€/mėnesiui ir palaipsniui per nustatytą laikotarpį auga iki standartinės įmokos. Veiklai taikomas  7% IGIC (vietos PVM). 20% pajamų mokestis. Deklaracijos teikiamos kas ketvirtį ir metinės. Buhalterinei apskaitai vesti pasirenkamas buhalteris (isp. gestór) arba finansinis patarėjas (isp. asesor fiscal).

Sociedad limitada (uždaroji akcinė bendrovė)
Buhalterinei apskaitai vesti pasirenkamas buhalteris (isp. gestór) arba finansinis patarėjas (isp. asesor fiscal)

 

Pateikiama informacija yra parengta lietuvių bendruomenės Tenerifėje savanorių ir yra bendrojo pobūdžio bei negali būti traktuojama kaip individuali teisinė konsultacija. Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į teisininkus bei finansinius patarėjus (isp. asesor fiscal) arba buhalterius (isp. gestor)

REKLAMUOKITE SAVO VERSLĄ

Kviečiame prisijungti prie Tenerifės įmonių katalogo ir tapti lietuvių bendruomės rėmėjais. Susisiekite su Casa Lituana komanda užpildydami užklausos formą ir netrukus su Jumis susisieksime.

Norite paskelbti apie Jūsų teikiamas paslaugas - atsiųskite užpildytą užklausą:

8 + 4 =

X