Lietuvos krepšinio šimtmetis Tenerifėje!

Šiemet minimas Lietuvos krepšinio šimtmetis.

Šia proga Tenerifėje, Ispanijoje, lietuvių ir kanariečių mėgėjų krepšinio komandos sužaidė draugiškas varžybas.

Šiemet minimas Lietuvos krepšinio šimtmetis. Šiam jubiliejui - 100 renginių Lietuvoje ir užsienyje.
Lietuvoie prie "Krepšinio namų" balandžio 21 d. buvo atidengta krepšinio išradėjo Džeimso Neismito skulptūra ir įvyko krepšinio 100-ojo gimtadienio šventė Lietuvoje buvo minima balandžio 22 d. Lietuvių bendruomenė Tenerifėje prisijungė prie Lietuvos krepšinio federacijos iniciatyvos minėti Lietuvos krepšinio šimtmetį ir užsienio lietuvių tarpe.
Šia proga Tenerifėje, Ispanijoje, lietuvių ir kanariečių mėgėjų krepšinio komandos sužaidė draugiškas varžybas. Dalyvius pasveikino krepšininkas Valdemaras Chomičius, praeityje žaidęs ir Ispanijoje, kurį puikiai pamena vyresnės ir jaunesnės kartos, kaip legendinį krepšinio žaidėją. Sportas suburia ir vienija skirtingas kultūras. Šios draugiškos krepšinio varžybos subūrė ne tik komandas, bet ir abiejų kraštų - Lietuvos ir Tenerifės salos - sirgalius bei suteikė galimybę paminėti Lietuvos krepšinio 100-metį kartu.
Dėkojame Adeje miesto savivaldybei, turizmo ir sporto departamento direktoriui Adolfo Alonso Ferrera, Adeje sporto centro Pabellón Las Torres koordinatoriui Pablo Caneiro González, krepšininkui Valdemarui Chomičiui, komandoms, sirgaliams, o ateityje linkime kuo daugiau tokių varžybų!
Foto: Vytautas Žibikas

 

_________________________________

🏀🇱🇹💯🏀🇱🇹💯🏀🇱🇹💯🏀🇱🇹 Šiemet minimas Lietuvos krepšinio šimtmetis. Šiam jubiliejui - 100 renginių Lietuvoje ir užsienyje. Šia proga šiandien, balandžio 27 d., kviečiame ateiti gyvai stebėti lietuvių ir kanariečių mėgėjų komandų draugiškas krepšinio rungtynes. Dalyvius pasveikins krepšininkas Valdemaras Chomičius. Vieta: Pabellón Las Torres sporto centras, Adeje Žaidimo laikas nuo 21:00-22:30. Galima rinktis nuo 20:30.

Sekite mus Facebook!

Sekite mus Facebook!

X