Kakės Makės knygų pristatymas

Kakės Makės knygų pristatymas su Lina Zutaute, Knygų namai Tenerifėje Renginiai Lietuviu bendruomenė Tenerifėje

Susitikimas su Kakės Makės autore Lina Žutaute

Nors atstumas tarp Lietuvos ir Tenerifės daugiau nei 5000km, bet mums netrukdo turėti puikų svečių ir šaunių knygų pristatymų.

Vieta: 

Data: 2020m gegužės 1d.

Knygų namuose Tenerifėje vėl šurmulys, vėl bendravimas. Tik šį kartą viskas kitaip... Šį kartą laikas buvo skirtas vaikams. Buvo puikus susitikimas su Kakės Makės rašytoja, Iliustruotoja Lina Žutaute. Tai buvo puikus video (ONLINE) susitikimas su Lietuva. Šis karantino laikotarpis mums, toli esančiai nuo Lietuvos bibliotekai, suteikė kitokias galimybes, dabar mes matome ir žinome, kad šiuolaikinių technologijų dėka atstumas - ne riba.

Tad dar daugiau rašytojų galėsime virtualiai pasikviesti į savo jaukią lietuvišką biblioteką Tenerifėje. Susitikimo metu rašytoja Lina įdomiai vaikams pristatė Kakės Makės ir jos draugų knygas. Parodė, pasidalino patirtimi ir pavyzdžiais kaip iliustruoja ir savo ir kitų autorių knygas... Vaikai smalsiai žiūrėjo knygų iliustracijas, pakomentuodavo, kurias knygas iš paveikslėlių atpažįsta. Labiausiai vaikus sužavejo Čiučiaus pasirodymas eteryje. Po to vaikai ir savo augintinius pradėjo rodyti. Tai buvo išties puikus, kokybiškas vaikų laikas ir bendravimas. Vaikais smalsiai uždavinėjo klausimus, kur dabar Kakė Makė, kaip Ji gyvena, kada bus nauja knyga, kiek Kakei metų, ar rašytoja Lina su ja susipyksta....

Dar kartą dėkojame puikiai autorei Linai Žutautei, už skirtą laiką ir puikius, šiltus pasakojimus.

O visą kitą savaitę lauksime vaikų piešinių su Kake Make ir Lina pažadėjo jos visus publikuotė KAKĖS MAKE PUSLAPYJE!! Tad čiupkime pieštukus!

Kakės Makės knygų pristatymas su Lina Zutaute, Knygų namai Tenerifėje Renginiai Lietuviu bendruomenė Tenerifėje

Linos Žutautės įskaitytą knygą "Ferdinandas ir PO. Žygis į Australiją" rasite ČIA.

Kakės Makės miuziklas

APIE KAKĘ MAKĘ

Pirmoji Kakės Makės paveikslėlių knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ išleista 2010 m. Kūrybinga, išradinga, linksma, smalsi ir išdykusi herojė netruko užkariauti vaikų širdis. Ją palankiai įvertino ir vaikų literatūros kritikai – 2010 m. ši knyga IBBY (Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros tarybos) buvo pripažinta geriausia metų knyga mažiausiems skaitytojams.

Kakės Makės populiarumas augo su kiekviena nauja knyga, todėl jų skaičius sparčiai didėjo: Kakė Makė apsigyveno veiklos knygelėse, enciklopedijose, įvairaus formato žaislinėse knygose. Dabar jau yra išleista knygų apie Kakę Makę virš 30 pavadinimų.

APIE LINĄ ŽUTAUTĘ

Lina Žutautė, vaikiškų knygų dailininkė ir rašytoja, vaikystėje niekada nesvajojo iliustruoti knygų ir rašyti. Būti veterinare, gydytoja, rūbų modeliuotoja, kurti animacinius filmus – štai kas atrodė tinkamiausias užsiėmimas. Baigusi dailės studijas Šiaulių universitete ėmė dirbti dizainere, o tada netikėtai suprato, kad senas pomėgis piešti linksmus žmogeliukus niekur nedingo. Prireikė kelių metų, kol pasirodė pirmoji jos iliustruota knyga. Ir dar kelerių, kol pasaulį išvydo jos pačios parašyta „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“.

Daugiau skaityti galite ČIA

Sekite mus Facebook!

Sekite mus Facebook!

X