Svečiuose dr. Nomeda Kazlaus

Vėlyvieji pusryčiai su dr. Nomeda Kazlaus Tenerifėje

Vėlyvieji pusryčiai gamtoje. Svečiuose - NOMEDA KAZLAUS

Vasarai įpusėjus susitikome kalnuose, pasidalinti vasaros įspūdžiais ir pabendrauti.

 

Svečiuose lietuvių operos žvaigždė NOMEDA KAZLAUS🎼– neoficiali Lietuvos - Ispanijos kultūros ambasadorė, pelniusi tarptautinį pripažinimą, dainuojanti prestižiniuose Europos teatruose bei koncertų salėse, vienintelė lietuvė nuo 2000 m. dainavusi pagrindinius vaidmenis ir duetus su pernai iškeliavusia ispanų operos legenda Montserrat Caballe. 

Ši diena kalnuose +30°C, bet mūsų diena praėjo šiltai ne tik dėl oro temperatūros, bet ir todėl, kad mūsų bendruomenėje svečiavosi itin šiltas žmogus - dr. Nomeda Kazlaus 🎶🎼🎵

Kartu susėdę prie stalo, klausėmės, diskutavome apie operą, muziką, sutiktų žmonių įtaką mūsų gyvenimui.
Koks buvo talentingos ir ambicingos lietuvės kelias į prestižinius Europos teatrus bei koncertų sales? Lemtinga Nomedos kelionė 2000 metais į konkursą Andoroje, pažintis su Montserrat Caballe, virtusi i artimą, ilgametę draugystę. Koncertai ir tūkstančiai klausytojų.

Motinos ir atlikėjos vaidmuo gyvenime.👣 Nomeda papasakojo apie motinystę ir dviejų metų laikotarpį sąmoningai skirtą vaikui.

Kalbėjome apie kultūros laidų ciklą LRT plius "Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus" kartu su pasaulinio garso kultūros ir meno asmenybėmis, ką reiškia juos prisikviesti koncertui ar laidos filmavimui (kviečiame žiūrėti laidos įrašus LRT mediatekoje bei spalio 6 d. žiūrėti laidą su Plácido Domingo).‼️📺

Nomeda prisideda prie įvairių labdaringų projektų bei talentingų vaikų ir jaunimo galimybių "Nomedos Kazlaus vokalo ir aktorinio meistriškumo vasaros akademijoje".

Kalbėdami supratome, ką jai reiškia bendravimas su žmonėmis ne tik scenoje, pamatinės žmogiškosios vertybės.

Daugiausia smalsumo sukėlė tema, koks gi meniškų bučinių skonis scenoje? 😍😜

Apie tai ir dar daugiau šnekučiavomės gerą pusdienį ir kai pradėjome tirpti saulėje, nenoriai išsiruošėme namo.

AČIŪ, Nomeda! Nuostabu.🌷🌷🌷

Sekite mus Facebook!

Sekite mus Facebook!

X