Kodėl, kiek ir kaip reikia sportuoti?

Sporto renginys, seminaras, lietuviu bendruomen4 Tenerifeje, Mindaugas Pocius

Ne tik teorija, bet ir smagios užduotys visai šeimai

Lietuvių bendruomenės Tenerifėje svečiuose - fizinio rengimo treneris Mindaugas Pocius.
Penktadienį lietuviška biblioteka Knygų namai Tenerifėje atvėrė antrų namų duris. Ir nors nuo skaitymo iki vėlaus vakaro skaudėjo akis 🙂 , šeštadienio rytą sutikome gausiame būryje sportiškai nusiteikę 🤸

 

"Kaip, kiek ir kodėl reikia sportuoti?" - mums pasakojo “Fitness for Race” įkūrėjas, fizinio rengimo treneris Mindaugas Pocius. Ne tik pasakojo. Po dešimties minučių pasakojimo treneris mus iš sėdimos padėties pakeitė į gulimąją. Dar po dešimties minučių mes jau stovėjome, kilojome kojas, sukiojome rankas, ropojome kirmeliuku ir voru. Susitikimo metu treneriui talkino Vaikų sporto užimtumo centras Strakaliukas vadovė Agnė Pocienė ir patikrino, kas stipresnis - vyras ar balionas? 💪 vs. 🎈

Kitoje salės pusėje, nieko nelaukęs Baltic International School in Tenerife fizinio lavinimo mokytojas Gytis Krivickas bei Tenerife Machete Trail bėgikas Domantas Kavaliauskas, akimirksniu subūrė vaikus rytinei mankštai ir aktyvioms užduotims. Nuvilnijo tikra emocijų banga!

Mindaugas pasakojo, kaip svarbu ne daug sportuoti, o tai daryti taisyklingai, nes gali atrodyti kaip Lamborgini, bet iš tiesų būti Zaparožietis 🙂 Parodė, koks naudingas gali būti pratimas su gimnastikos kamuoliu, sukeliant "žemės drebėjimą", kaip taisyklingai kvėpuoti. Sužinojome, kad su tokiais smagiais "įrankiais" kaip balionai, pasiekiamas aukštesnis pulsas negu lekiant vandens motociklu. O, kai treniruotės metu apima žiovulys, - vadinasi, pratimas atliekamas netaisyklingai arba krūvis yra per didelis.

Susitikimas praėjo kaip niekad gyvai, salėje buvo pilna juoko. Tikras energijos užtaisas ir suaugusiems, ir vaikams. Labai gera nuotaika, triukšminga ir judri atmosfera, tiesiog drebino sporto centro salės sienas.

Vieni kitiems antrinome, kad galėtume organizuoti pastovius sporto susitikimus lietuvių bendruomenėje.
O vaikus jau ir dabar kviečiame kas antrą šeštadienį 10-13 val. lankyti lituanistinę mokyklėlę, kur mokytojas Gytis veda sporto užsiėmimus vaikams. Artimiausias susitikimas lapkričio 23 d. Tuo pačiu metu suaugusieji kviečiami į Knygų namai Tenerifėje terasą į Advento vainiko dirbtuves.

Dėkojame renginio organizatoriams Vaikų sporto užimtumo centras Strakaliukas, Fitness for Race, Baltic International School in Tenerife ir Adeje miesto savivaldybei Ayuntamiento de Adeje, sporto centrui Pabellón Las Torres ir dalyviams.

Apkabinu visus,
Agneta Vansavičienė
💛💚❤️

Akimirkos iš renginio!

Susitikimo vieta – Pabellon las Torres Calle Tagara, 4, Adeje

Sporto renginys, Seminaras, Mindaugas Pocius, fizinio pasirengimo treneris, treniruotė, sporto šventė vaikams, medaliai, lietuvių bendruomenė Tenerifėje

Sekite mus Facebook!

Sekite mus Facebook!

X