Kino pavasaris Tenerifėje 2019

lietuviskas kinas, kino pavasaris, lietuviu bendruomenė Tenerifėje, renginiai, knygų namai Tenerifėje

2019 m. gruodžio 26 d. po Šv. Kalėdų belaukiant pavasario amžino pavasario saloje įvyko Kino pavasaris!

 

Knygų namai Tenerifėje terasoje, po atviru dangumi Kino mylėtojai susirinko į kelių lietuviškų filmų peržiūras.
Šilta ir jaudinanti istorija "Išgyventi vasarą" (režisierė Marija Kavtaradzė), pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu bei šmaikštus, taiklus ir tuo pačiu gilus filmas apie mus - "Šeima" (režisierius Titas Laucius).
Kino pradžioje Vilniaus tarptautinio kino festivalio vadovas Algirdas Ramaška papasakojo apie festivalio idėją, istoriją ir kasdienybę. Juk kinas - tai meno forma, paliečianti aktualias visuomenės temas.

Mes be galo džiaugiamės, kad "Kino pavasaris" dalinasi šiuo gėriu ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Ir, kad mes Kalėdiniu laikotarpiu galėjome šia dovana pasidalinti su Jumis, mieli lietuvių bendruomenės nariai.
Dėkojame Knygų namai Tenerifėje įkūrėjai Goda Koriznaitei už atvertas namų duris būriui svečių.

Kino pavasaris" - tai ne tik organizacija, tai kino mylėtojų bendruomenė. Jauna, stipri, veržli, mylinti savo idėjas, perteikianti visuomenės aktualias temas į viešumą per kiną. Vakar mes buvome šios bendruomenės dalis.

Dėkojame Danguole Bartuseviciute Karpavičienė šeimai už pažintį, Baltic International School in Tenerife už projektorių, Martis Bijeikis už garso aparatūrą, ispaniškai mokyklai Ceip José Esquivel už sėdmaišius, Simona Palapyte Usele už saldų stalą, tautiečiams už laisvanoriškas aukas, prisidedant prie idėjų vystymo, už susitelkimą bei pagalbą. Jūsų dėka gražūs projektai virsta realybe.

"Kino pavasaris" AČIŪ 💛💚❤️ ir linkime augti!
Kviečiame apsilankyti "Kino pavasaris" Lietuvoje 2020 m. kovo 19 - balandžio 2 d.

Akimirkos iš renginio

renginiai tenerifeje Kino pavasaris Tenerifėje

Susitikimo vieta – Calle Lajial 23, Puerto de Santiago, Santa Cruz de Tenerife

Sekite mus Facebook!

Sekite mus Facebook!

X