Kino pavasaris Tenerifėje

lietuviskas kinas, kino pavasaris, lietuviu bendruomenė Tenerifėje, renginiai, knygų namai Tenerifėje

Kalėdos su Kino pavasariu ir Lietuviškais filmais amžino pavasario saloje, Tenerifėje

Nors tai bus ir kalendorinė žiema, bet tai nesutrukdys Tenerifėje mėgautis „Kino pavasariu“ ir geriausiais Lietuviškais filmais po atviru dangumi, kuriuos pristatys Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino Pavasaris“ vadovas Algirdas Ramaška.

Vieta: 

Kviečiame visus kino mylėtojus į net kelių filmų peržiūras gruodžio 26d. 17:00val. Knygų namų terasoje.
Programoje:

Išgyventi Vasarą - (komedija / drama) (91 min.)
Režisierė - Marija Kavtaradzė
Tikrai ne visiems – tik gero kino žiūrovams. Apdovanojimų „Sidabrinė gervė" laureatės Marijos Kavtaradzės debiutas pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu, sulaukė didžiulio susidomėjimo tarptautiniuose kino festivaliuose. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma…

Išgyventi vasarą

Šeima (komedija) (21 min.)
Režisierius - Titas Laucius
Tai šmaikštus, labai taiklus ir tuo pačiu labai gilus filmas apie mus, kur kiekvienas atpažins save ir savo artimuosius. Miglės senelis gyvena bute, kuris jam vienam per didelis. Dvi jo vaikų šeimos nusprendžia jį perkraustyti. Norėdamas įsiteikti Miglei, jos vaikinas Eimantas taip pat padeda šeimai perkraustant senolį. Tačiau ne visiems šeimos nariams jo buvimas yra priimtinas.

Šeima

Kaukai (animacija) (10 min.)
Režisierius - Gediminas Šiaulys
Tai – trumpa istorija apie niekada nenutrūkstantį gyvybės pradžios ir pabaigos stebuklą. Tragiška kiškio žūtis tampa nepaprastu jį radusių ir smėlio dėžėje palaidojusių vaikų išgyvenimu. Kiškio kūnelį apleidžia gausybė jame besiglaudusių stebuklingų būtybių, kurios dabar nerimastingai ieško naujų namų.

Kaukai

ĮĖJIMAS:

Kad renginys būtų prieinamas visiems bilieto kaina: LAISVANORIŠKA AUKA.

Visos paaukotos lėšos bus skiriamos Tenerifės Knygų Namų veiklai, bendruomenės laisvalaikio renginių ir projektų organizacijai bei reikiamoms priemonėms šioms idėjoms įgyvendinti.

Vietų skaičių ribotas!

Registracija el. paštu: knygunamaitenerifeje@gmail.com

Susitikimo vieta – Lajial 23, 38683 Puerto De Santiago, Canarias

Sekite mus Facebook!

Sekite mus Facebook!

X