Lietuvių bendruomenės Kalėdos! 2021

Lietuviu bendruomen tenerifeje renginiai kaledos 1

Šeštadienį, gruodžio 18 d. susitikome atšvęsti Lietuvių bendruomenės Kalėdas!

 

Tai, ką išsinešėme iš mūsų kalėdinio šeštadienio, lai išlieka kaip šiltas bendras prisiminimas.
Su viskuo, kas buvo gerai, kas gali būti geriau, kas buvo tikra, taip, kaip mokame, taip, kaip darome ir kuriame iš širdies. Džiaugiamės, kad galėjome būti kartu, o bendruomenei linkime augti ir bręsti prasmingiems darbams.

Aplankėme kanarietišką etnografinį muziejų Ecomuseo de El Tanque, kuriame susipažinome su El Tanque vietovės gyventojų kultūra ir tradicijomis. Muziejaus darbuotoja stebėjosi ir sveikino mus su mūsų bendryste. Mus džiugino ir dar vienas dalykas - svečių amžius nuo kelių mėnesių kūdikių iki 80+ garbingo amžiaus svečių, kurie ir mugėje dalyvavo, o ši galimybė atnešė jiems įkvėpmo ir tikėjimo savimi.
Dalyvavome kalėdinėje mugėje, kurios pagrindinė globėja Urtė, o idėja virto kūnu kartu su Saule, Goda ir Agneta bei mugės dalyviais. Virtuali mugė dar veikia iki sausio 15 d. Mugę rasite čia
Išgirdome kalėdinius smuiko garsus, skleidžiamus lietuvės Agnės J. Papietavome Caserio Los Partidos kartu, ištraukdami tradicinį simbolinį šv. Kūčių vakaro šiaudą.
Įžiebėme mūsų pačių sukurta eglutę, kuri tradiciškai dalyvaus pasaulio lietuvių eglučių konkurse (autorė Goda).
Šventės metu sulaukėme Kalėdų senelio, kuris kartu su snieguole Austėja vaikams įteikė bendruomenės nykštukų Godos gamintus namų sergėtojus ir Daivutės bei Simo rankų darbo kalėdinius sausainius.
Dėkojame dalyvavusiems lietuvių bendruomenės Casa Lituana de Tenerife ir Knygų namai Tenerifėje kalėdinėje šventėje. Linkime šventiškos nuotaikos ir sėkmės ateinančiais metais!
Mūsų visų akimirkas kartu įamžino mūsų bendruomenės narė fotografė Rita Einingytė.

   

Sekite mus Facebook!

Sekite mus Facebook!

X