Atvykusiems atostogų į Tenerifę

Kad atostogos būtų pilnos gerų įspūdžių

Atvykimas iš oro uosto

  • Privačios pervežimo paslaugos (daugiau informacijos rasite paieškoje Facebook lietuvių grupėse)
  • Taksi, nuo pietinio oro uosto iki Los Cristianos 25- 30€
  • Autobusai: 111, 343, 451 TITSA

Automobilio nuoma

Automobilio nuomą galite užsisakyti iš anksto internetu arba atvykę į salą nuomos ir ekskursijų biuruose.

ORAI

Tenerifė yra amžino pavasario sala. Tačiau ji turi du veidus: pietinę dalį, kur visada šilta, bei šiaurinę, kur dažniau lyja, gerokai vėsiau, bet labai žalia. Pietinėje dalyje galima maudytis bei degintis ištisus metus. Be to, renkantis gyvenamąją vietą, reikia atkreipti dėmesį į aukštį virš jūros lygio, nes, kuo aukščiau, tuo didesnė lietaus ar debesų tikimybė.

Ką daryti nutikus nelaimei?

SUSIRGAU

Kreipkitės į artimiausią gydymo įstaigą. Turėkite su savimi privatų sveikatos draudimą ir/arba Europos Sąjungos (ES) sveikatos kortelę. Su ES sveikatos kortele, kreipkitės į valstybinę ligoninę arba gydymo įstaigą, kuri turi sutartį su valstybine ligonių kasa. Kitu atveju, gydymo išlaidas gali tekti apmokėti patiems. Teikiamų gydymo paslaugų apimtis teikiamos ta apimtimi, kuri nustatyta vietos valstybėje. Jei neturite su savimi ES sveikatos kortelės, bet esame socialiai draustas, informuokite apie tai gydymo įstaigą ir kreipkitės į valstybinę ligonių kasą dėl sertifikato, kad esate socialiai draustas, išdavimo medicininei įstaigai į kurią patekote.

Pagrindinės ligoninės

Privati / Hospiten

Privati / Quirón

Valstybinė / Hospital del Sur

Valstybinė / Hospital Candelaria

Privati / Hospiten

Privati / Quirón

Valstybinė / Hospital del Sur

Valstybinė / Hospital Candelaria

VEIKSMAI PRARADUS ASMENS DOKUMENTĄ

BŪKITE BUDRŪS. Saugokite savo asmeninius daiktus ir asmens dokumentus visos kelionės metu. Dokumentą pametus ar praradus jį įvykus vagystei, nedelsiant apie tai praneškite vietos policijai ir gaukite pažymą apie prarastą asmens dokumentą. Apie vagystę galite pranešti asmeniškai nuvykę į artimiausią policijos skyrių arba skambinti telefonu 0034 902 102 112 (anglų/ prancūzų/ vokiečių/ italų kalba) ir atsiimti paruoštą pažymą apie prarastą asmens dokumentą nurodytame policijos skyriuje.

Dėl galimybės gauti kelionės dokumentą grįžimui į namus susisiekite su Lietuvos Respublikos ambasada Madride tel: 0034 913 102 075 arba el.paštu:consul.es@urm.lt

BENDRASIS PAGALBOS NUMERIS – 112 (nemokamas, operatoriai kalba ir anglų kalba).

X