Mūsų išbandyti takai

Tenerifės perlai

Vėjo urvai + Icod de Los Vinos - Garachico

Susiplanuokite išvyką visai dienai: 

La Orotava

Tai gražus istorinis miestas, kuriame smagiai pasivaikščiosite 2-3 valandas. Verta aplankyti namą-m uziejų Casa de los Balcones.  Ypač verta aplankyti La Orotavą per pagrindinę metų šventę - Corpus Christi ir San Isidro Labrador (gegužės pabaigoje - birželio pradžioje). Tuomet miesto gatves papuošia spalvingi “kilimai” iš spalvoto smėlio ir gyvų gėlių.

Candelaria

Jei važiuosite į salos sostinę Santa Cruz, pakeliui sustokite valandai pajūrio miestelyje Candelaria. Tai - švenčiausia salos vieta, kurioje yra bazilika su vietinių garbinama legendine „juodąja madona“. Be to, tai - gražus mažas neturistinis miestelis prie jūros. Pagrindinėje pėsčiųjų gatvėje rasite nebrangių batų bei specializuotų prieskonių parduotuvių.

Masca

5 val. vidutinio sunkumo žygis vaizdingu tarpekliu + 0,5 val plaukimas kateriu pro Los Gigantes uolas. Grįžus į Puerto Santiago verta žygio nuovargį nuplauti juodojo smėlio pliaže La Arena.

Siam Park

TripAdvisor nuomone, tai geriausias vandens pramogų parkas pasaulyje. Planuokite praleisti jame visą dieną.

Loro parkas + Puerto de la Cruz

Jei jau atvažiavote į salos šiaurę Loro parką, verta vakarą paskirti pažinčiai su Puerto de la Cruz. Tai - vienas iš gražiausių salos miestų, su vaizdinga pajūrio promenada, daugybe restoranėlių, gatvės muzikantais ir pan. Šalia - turbūt gražiausias Tenerifės pasivaikščiojimų takas Rambla de Castro, tinkamas ir vaikams (1h 30”). Rekomenduojama pradėti žygį prie Maritim viešbučio ir pabaigti prie Mirador San Pedro, iš kur galima grįžti autobusu arba taksi.

Montaña Amarilla

Tai gera vieta panardyti su kauke ir vamzdeliu, pasimaudyti arba tiesiog pasigrožėti nuostabiais vaizdais mėgaujantis kokteiliu ant sofutės pakrantės bariuke. Per 15 minučių užlipsite ant “geltonojo” kalno, nuo kurio atsiveria įspūdinga pakrantės panorama. Eidami kalno papėde palei vandenį prieitumėte nudistų pliažą.

Playa de Las Americas

Pagrindinė kurorto gatvė avenida Las Americas dar vadinama „Auksine Mylia“. Tai - prabangiausia visos salos gatvė, pilna vardinių parduotuvių, prašmatnių restoranų bei kokteilių barų. Vakarais ten galima stebėti muzikinių fontanų šou.

Užlipkite ant Chayofita kalno, esančio tarp Las Americas ir Los Cristianos. Užtruksite vos 15-20 minučių, kurias su kaupu atpirks atsivėrę vaizdai.

Skrydis parasparniu

Skrydis parasparniu

Kur daugiau, jei ne Tenerifėje išbandyti šią pramogą? Patyręs instruktorius prisikabins Jus diržais prie savęs, tad jokių rūpesčių. Startas 700-800 metrų aukštyje, finišas tiesiai pliaže. Orientacinė kaina apie 90-120€.

„Mirties tarpeklis“

Žygis Barranco del Infierno („mirties tarpekliu“). Tai apie 2 val. trukmės nesunkus žygis, tinkamas vaikams. Maršruto gale rasite vaizdingą krioklį.

 Delfinai + banginiai

Delfinai + banginiai

Išvyka laivu stebėti banginių/delfinų. Tarp Tenerifės ir La Gomeros salos nuolat gyvena trumpapelekiai tropikiniai banginiai (Globicephala macrorhynchus). Daugybė laivų iš Puerto Colon uosto Costa Adeje, taip pat iš Los Gigantes uosto kasdien plukdo norinčius jais pasigrožėti. Orientacinė kaina - 25-30€ žmogui.

Los Cristianos + La Caleta

Los Cristianos + La Caleta

Nuo Los Cristianos iki pat žvejų miestelio La Caleta tęsiasi apie 10 km ilgio pajūrio promenada. Pasiekus La Caleta galima papietauti viename iš daugelio žuvies restoranų, o po to dar pasivaikščioti taku ant uolų link „hipių pliažo“ (vieta, kur urvuose ir palapinėse gyvena "laisvo oro direktoriai“ iš viso pasaulio). Los Cristianos yra jauki aikštė su bažnyčia, supama miniatiūrinio senamiesčio su daugybe gatvės restoranų.

X