Urvai Cuevas de Chimiche

zygiai Urvai vadinasi: Cuevas de Chimiche

Urvai "Cuevas de Chimiche"

Maršruto ilgis apie 2 km, klasifikuojamas kaip lengvas.

Vieta: 

Apie gamtą, Tenerifę ir vis dar visus stebinančias naujas vietas, kurias verta aplankyti Tenerifėje.
Rytas prasideda nuo kavos puodelio vietiniame bare, kur barmenai-kanariečiai pasakoja apie netoli Chimiche miestelio esančią urvų sistemą. Mane, mėgstantį daug vaikčioti, iš karto sudomino ši sistema ir jos istorija. Beveik valandą laiko man pasakojo apie milžiniškus urvus ir jų sistemą, kaip iki jų nusigauti, bet istorijos kodėl jie buvo iškasti taip ir nesužinojau. Smalsumas žudo, o ir įdomu aplankyti kažką naujo, tad dar tą pačia dieną susiorganizavome su draugais iki tenais nuvaziuoti.
Prisiparkavome gatvėje. Maršrutas prasideda keliuku link urvų. Įdėsiu nuotrauką kaip iki jų nusigauti, kad nereikėtų daug klaidžioti. Realiai atsisukite nugara į vandenyną ir matysite keliuką, kuriuo ir sekite į viršų. Pamate pirmuosius urvus iš karto pradėjome žiūrėti, fotografuotis, tik paėjus toliau pamatėme, kad ten - visa urvų sistema. Urvai atrodo labai įspūdingai ir nuotraukose neįmanoma perteikti visko. Didelėmis akimis apėjome, beveik visus urvus fotografavome ir įspūdžių dar ateinančioms dienoms turėjome per akis.
Visas maršrutas iki urvų ir atgal - apie 2 km. Tad tinka eiti ir su vaikais. Urvuose kartais reikėjo įsijungti prožektorius matomumui gerinti, bet tikrai nieko pavojingo ten nėra.
Urvai vadinasi: Cuevas de Chimiche
Žygį išbandė: Justas Jasulaitis
X