Aurimo Valujavičiaus "Irklais per Atlantą" filmą Tenerifėje!

Gyvenantiems Tenerifėje
❣️ Su didžiausiu džiugesiu ir nekantrumu kviečiame visus į Aurimo Valujavičiaus „Irklais per Atlantą” filmą Tenerifėje!!
🎞️ Vienas žmogus, vienas vandenynas, šimtmečio istorija…
Tikras pasakojimas apie Aurimą Valujavičių, pirmąjį lietuvį, kuris niekieno nepadedamas leidosi į vieną didžiausių savo gyvenimo iššūkių – 8500 km kelionę per Atlantą irkline valtimi „Lituanica“, siekiant paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metines.
Pasinerti į vienatvę ir euforiją, skausmą ir džiaugsmą, nerimą ir viltį, kad Atlanto vandenynas bus perirkluotas nuo žemyninės Europos iki žemyninės Šiaurės Amerikos dalies ir Majamio krantas pergalingai pasiektas. Tik šios mintys Aurimo galvoje sukasi jau keletą metų, o į atvirą vandenyną jis leidžiasi po ilgiau nei dvejus metus trukusio intensyvaus pasiruošimo istorinei, o kartu ir rekordinei kelionei. Fizinis pasirengimas, psichologinė drausmė, griežta disciplina ir kasdien augantis adrenalinas dėl išsikelto tikslo, atmosferą tik dar labiau kaitina. Nesuskaičiuojamos valandos ir dienos darbo Aurimą priveda prie taip ilgai laukto kelionės starto, ankstų Kalėdų rytą. Svarbiausia jo taisyklė – niekada nesustoti irkluoti!
Kiekvienam savas Atlantas.
📽️ Filmas bus rodomas lietuvių kalba su angliškais subtitrais.
🎈 Kaina: Suaugusiems 10€;
iki 3 metų vaikams NEMOKAMA;
nuo 4 metų vaikams 10€.
Bilietai netrukus bus prekyboje.
⌛️ Kada: Liepos 5 d. 17 val.
📍Vieta: X-Sur Cine
Nepraleiskite progos pažiūrėti lietuviško kino ir pasisemti daugiau pozityvumo 🩵🌊
Projektas iš dalies finansuojamas URM Globali Lietuva.
karjera

KULTŪRA

Renginiai, susitikimai, žmonės

X