Vilniaus Solo teatras Tenerifėje

Gyvenantiems Tenerifėje
📖Pabandykite aprašyti daiktą ar žmogų, pavyzdžiui, savo mamą, ir pamatysite, kiek bruožų nepastebėjote, kol nepradėjote jų rašyti.
Šia mintimi režisierė, aktorė, rašytoja BIRUTE MAR pakvietė vaikus atkreipti dėmesį, kaip rašymas skatina mąstymą ir kūrybiškumą. Ir kaip tada gimsta istorijos. Ir kokie gyvi tampa personažai! Taip gimsta knygos. O kiekvienoje knygoje nuotykis, nauja istorija ir pamoka.
🪭Įkvėptos autorės japoniško šokio, jaunosios knygų skaitytojos, improvizavo, kaip vėduoklė gali būti svarbiausias spektaklio atributas. Kaip vos vienas daiktas teatre gali tapti „nešuliu”, „krypuojančiu senoliu”, „audra” ar „vandens banga”.
🎭Vakarą suaugusiems tęsėme „TYLOS SODUOSE” lietuvių autorių Donaldo Kajoko, Jono Strielkūno, Reginos Katinaitės-Lumpeckienės, Marcelijaus Martinaičio, Justino Marcinkevičiaus ir pačios Birutės Mar eilėmis.
📘Birute Mar knygas vaikams „Naktukas“, „Marija ir Pūkelis“, „Princesių sala“, „Gėlininkė“ rasite bibliotekoje Knygų namai Tenerifeje. Taip pat knygų lentynose slepiasi ir autorės knyga suaugusiems „Cinamonu kvepiantys namai”.
Dėkojame kiekvienam atvykusiam ir prisidėjusiam bei Solo teatras režisierei, aktorei ir knygų autorei už jaukų vakarą, autografus, knygas bibliotekai, artimą bendravimą ir skirtą laiką.
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera

KULTŪRA

Renginiai, susitikimai, žmonės

X