TOP italų restoranai Tenerifėje

Tenerifė vaikamsLankytinos vietos

Savo patarimais dalinasi  Jolita Krickė ir Kelionės su vaikais

TOP italų restoranai Tenerifėje

Viena didžiausių imigrantų bendruomenių Tenerifėje yra italai, todėl jų autentiškos virtuvės tikrai netrūksta. Krosnyje keptos picos, naminiai makaronai ir ravioliai, rizotas (risotto), mocarela ir burata švieži sūriai, fokačia duona ir, žinoma, ledai, panakota, tiramisu. Skirtingi restoranai, atstovaujantys atskirus Italijos regionus (Venecijos, Neapolio, Veronos, Sicilijos ir kt.). Itališkų restoranėlių rasite ir ne turistinėse vietuose.

Tai puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais, nes visi vaikai mėgsta picas ir makaronus – nebijokite prašyti padažo šalia, jei kartais vaikai norėtų valgyti be padažo. Italų restoranuose labai dažnai ir dirba patys italai, o jiems klientų pageidavimai labai svarbūs.

Mamma Rosa restoranas Las Americas

Restoranas Las Americas. Italų virtuvė, bet tikrai puikiai pritaikyta ir mėsos, ir žuvies gerbėjams. Vos keli žingsniai nuo triukšmingos gatvės, jaukaus klasikinio interjero restoranas.

Maistas paprastas, bet neprastas. Mes mėgavomės mėsos patiekalais – steikas vertas dėmesio, ėriukas irgi buvo labai geras. Patiko garnyrui pateiktos daržovės. Didelis pasirinkimas šviežios žuvies ir jūrų gėrybių. Ragavome šviežių austrių.

Turi vyno kambarį, jaukus interjeras. Aptarnavimas puikus – personalas kalba puikiai angliškai.

Restoranas turi specialų meniu vaikams – nors mūsų vaikų dėmesį šįkart labiau patraukė suagusiųjų meniu patiekalai, tačiau ir vaikų meniu tikrai vertas dėmesio.

Blanco Mar restoranas Las Maretas

Itališka virtuvė ir daugybė patiekalų su jūrų gėrybėmis. Mažas ir kitoks restoranėlis. Jei nepatinka kitokios erdvės ir ieškote įprasto restorano turistų lankomose vietose – greičiausia šis ne Jums.

O mums patinka kitokios vietos, lyg net restoranui neskirtoje vietoje, lyg su kitokomis taisyklėmis, lyg ir važiuoti reikia į kažkokį nežinomą miestuką.

O ką rasite Las Maretas miestelyje – restoranėlį su vaizdu į audringą (kartais ir ne) vandenyną, nuostabų italą šefą, naminę pastą ir neįtikėtinus derinius su jūrų gėrybėmis!

Picų čia negausite, bet mūsų vaikai dievina čia paties šefo gaminamus spagečius ir šviežių pomidorų padažą.

Svarbu! Kadangi restoranėlis yra mažame, turistų nelankomame miestelyje – būtina išankstinė rezervacija bent 24 val. prieš Jūsų vizitą.

Figu restoranas Los Abrigos

Neseniai atvėręs duris su kokybišku maistu ir su dideliu meniu yra Los Abrigos miestuke. Turi didelį pasirinkimą dienos patiekalų. Picas kepa pečiuje.

Mums labai patiko, jog pirmą kartą saloje galėjome suvalgyti ir gan neįprastų patiekalų, pavyzdžiui cukinijų žiedų tešloje arba picą su aštuonkojais. Labai geras rizotas.

Restaurante da Maury Arona

Venecijos virtuvės atstovas, garsėjantis tikrai ne picomis – bet gaminantis nuostabius spagečius, ryžių patiekalus ir jūrų gėrybes.

Ragaukite juodos pastos, pastos su jūrų gėrybėmis ir menkės spurgyčių.

Staliuką būtina rezervuoti – nors restoranas ir neturistinėje zonoje, bet itin populiarus tarp vietinių.

Il Pappagallo restoranas Puerto de la Cruz

Mums labai patinka ir Puerto de la Cruz Hotel Botanico esantis viduržemio ir italų virtuvės restoranas

Restoranas įkurdintas žemutiniame Hotel Botanico viešbučio aukšte, tarsi uoloje. Daugiausiai restorane itališkų patiekalų. Mes vertiname 9 balais, nes patiko viskas, išskyrus mūsų pasirinktus makaronus, kurie nebuvo įspūdingi, tačiau ravioliai su foie gras ir triufeliais buvo tiesiog neįtikėtinas patiekalas. Vyno pasirinkime taip pat sulaukėme pagalbos – restorane yra atskiras žmogus, patariantis dėl vynų pasirinkimo.

Mūsų rekomendacija – būtinai atkreipkite dėmesį į tos dienos meniu, nes mes būtent ten radome kelis įspūdingus patiekalus. Neapsirikome pasirinkę ir šaltų užkandžių bufetą, nes taip paragavome įvairių šio restorano užkandžių – vitello tonato buvo labai geras, didelis sūrių pasirinkimas.

Jolita Krickė

Jolita Krickė

Casa Lituana bendruomenės valdybos narė

Teksto kūrėja

Kelionės su vaikais https://www.facebook.com/keliaujamsuvaikais

2024 01 20

KULTŪRA

Renginiai, susitikimai, žmonės

Urtė Aleksandravičiūtė

Urtė Aleksandravičiūtė

Casa Lituana bendruomenės valdybos narė

Teksto adaptacija pagal oficialius šaltinius

2024 01 20

X