Confident me | Išskirtiniai aksesuarai | Kalėdų mugė Tenerifėje

Confident me, išskirtiniai aksesuarai (Kaunas)

 

Turbūt kaip ir daugumai moterų, taip ir man dažnai būna, kad nėra ką apsirengti, apsiauti, pasipuošti.
Taigi kilo mintis atrasti kažką unikalaus, išskirtinio… keliaujant atradau nuostabią dizainerę, kuri kuria savo drabužius moterims, pasitikinčiomis savimi, siekiančioms išsiskirti iš minios. Aksesuarus atradau Lietuvoje, pas labai puikią dizainerę Reginą Selickaitę, kuri apie savo darbus sako taip:
“Stilius tai rankų darbo papuošalai ir aksesuarai. Papuošalų kūryba
prasidėjusi dar studijų metais VDA KDI tęsiasi jau bene 20 metų. Kadangi studijavau meninį stiklą, pirmieji darbai ir buvo būtent iš šios medžiagos. Vėliau buvo įvairūs ieškojimai ir bandymai, kurie
tęsiasi iki šiol. Tai hobis virtes svarbia veikla. Pagarbiai autorė, Regina Selickaitė.” Na,  o jau batai kalba patys už save. 
Taigi atradusi šiuos kokybiškus, išskirtinius drabužius ir akseusuarus nusprendžiau “patalpinti” po prekės ženklu “Confident me”, kuris Lietuvoje gyvuoja dar tik porą metų.
Jei susidomėjote kviečiu aplankyti puslapį, socialiniame tinkle “Facebook”, ten jūs galite parašyti žinutę ir prekes atsiųsime į bet kurią pasaulio vietą 🙂
Su šypsena, Aistė
Dėl prekių įsigyjimo susisiekti asmeniškai su pardavėjais.
Pardavėjų, kūrėjų prekių kainos yra be siuntimo mokesčių.

KONTAKTAI

+37065533600

FB: @Confidentme

Instagram: @Confident.me.store

 

Galvajuostė
(25 Eur)

Bateliai
(230 Eur)

Bateliai
(230 Eur)

Auskarai
(30 Eur)

Auskarai
(30 Eur)

Pakabukas su meškučiais
(35 Eur)

Odinė suknelė
(70 Eur)

Eur)

Suknelė
(65 Eur)

Suknelė
(65 Eur)

Kalėdų mugė

Kalėdos – viena gražiausių ir jaukiausių, cinamonu ir mandarinais, kvepianti žiemos šventė. Šiuo laikotarpiu vykstantys renginiai ir mugės visi vienas už kitą puošnesni, smagesni ir viliojantys. Atsiranda šilumos, jaukaus laukimo, tradicijų puoselėjimo, buvimo kartu ir be abejo dovanų ieškojimo nuotaika. Net ir menkiausia dovanėlė yra ne tik dėmesys, bet ir tikros meilės išraiška. Pasidalinkime ta meile kartu.

“Casa Lituana”(Lietuvių namai) Tenerifėje pirmą kartą nori pakviesti į “Kalėdų mugę”, kurioje galėsite įsigyti rankų darbo dovanų, natūralių ir ekologiškų produktų, tradicinių lietuviškų skanėstų bei pasidalinti saulėtoje saloje šventiniu kalėdinio laikotarpio laukimu bei dvasia. Junkitės prie mūsų ir sukurkime nedidelį lietuvišką Kalėdinį stebuklą Atlanto vidury.  

Kalėdų mugės projektas virtualiai pradedamas 2021 metų Spalio 15 dieną, kuris bus aktyvus iki 2022 metų Sausio 10 dienos.

 

Dalyvio mokestis yra 10 eurų, pervedamas į Casa Lituana atsiskaitomąją sąskaitą

Nr. ES45 2100 7072 9102 0008 4448
(Swift kodas: CAIXESBBXXX), Caixa Bank, S.A.

Norite prisijungti prie projekto - atsiųskite užpildytą užklausą:

14 + 11 =

Projekto kuratorė  Urtė Aleksandravičiūtė

Projektas skirtas kurti informacinę erdvę, jungiančią ir palaikančią smulkųjį verslą, kūrėjus, menininkus.
Projekto iniciatorės:
Saulė RaMi
Goda Piktas
Agneta Daukantaitė Vansavičienė 

X