Velykinių Margučių dirbtuvės

Renginiai
🎨 Šiemet įvykusiose dirbtuvėse margučiais tapo net beveik 100 kiaušinių!
🦋 Gintare Sasnauskaite supažindino visus dirbtuvių dalyvius su tradiciniu lietuvišku marginimo būdu vašku. Visi galėjo pagerinti savo įgūdžius, jais pasidalinti su kitais, išbandyti tradicinius raštus brūkšneliais, dantukais, eglutėmis, juos komponuojant tarpusavyje, simetriškai, kurti naujus modernius raštus, atrasti spalvas. Raštai ir spalvos turi savo simbolines reikšmes. Dažniausi yra gamtą, pavasarį, Saulę, Mėnulį, augmeniją atspindintys ženklai.
Raudona spalva simbolizuoja gimimą, gamtos atgimimą, patį gyvenimą. Mėlyna – dangų virš žemės, žalia – atbundančio pavasario augaliją, geltona – javus, duoną, na, o juoda – Motiną Žemę.
Dovanojant margutį kitiems, tuo pačiu linkima sveikatos, energijos, atsinaujinimo.
🧡 Kasmet Margučių dirbtuvės yra kažkuo panašios ir kažkuo skirtingos. Šiemet dalyvius lydėjo susikaupimas ir kūrybingumas.
Pirmą kartą būna iššūkis susidraugauti su vašku, pajusti, kada jis pakankamai karštas, kaip piešiasi ant kiaušinio. Palengva įsitraukiant į procesą, kantriai bandant dar ir dar kartą, gaubiami bičių vaško kvapo, pamažu gimsta unikalūs spalvingi kūriniai – margučiai.
karjera
💜 Ačiū, kad atvykote ir buvote kartu. Velykų sekmadienį surengsime margučių parodą ir visi kartu išrinksime gražiausius. Atsivežkite savuosius margučius, palyginsime savo kūrinius, pasidalinsime marginimo idėjomis. Tradiciškai vyks ir margučių ridenimo varžytuvės. Apsilankykite, dalyvaukite
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera
karjera

KULTŪRA

Renginiai, susitikimai, žmonės

X