Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje

Tenerifė vaikamsLankytinos vietos

Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje. Savo patarimais dalinasi  Jolita Krickė ir Kelionės su vaikas

Kodėl Tenerifėje verta apsipirkti?

Kanarų salos yra viena iš tų teritorijų, kuri yra ES dalis, bet yra už Europos ribų ir žinoma kaip „atokiausi regionai“. Šioms teritorijoms netaikomi ES muitų ir PVM reglamentai. Todėl pirkdami Tenerifėje PVM nemokate. PVM Kanarų salose nėra, tačiau yra vietinis vartotojų mokestis, žinomas kaip IGIC (Impuesto General Indirecto de Canarias – Kanarų bendrasis netiesioginis mokestis), taikomas keliais skirtingais tarifais, kuris be kuriuo atveju yra mažesnis už mūsų PVM ir dažniausiai yra 7 proc.

Išpardavimai Tenerifėje

Tenerifėje išpardavimai dažniausiai vyksta:

  • Žiemos išpardavimai prasideda iškart po Naujųjų, o tiksliau po Trijų Karalių iki vyksta maždaug iki vasario vidurio.
  • Vasaros išpardavimai – maždaug nuo liepos 1 dienos iki rugpjūčio vidurio.
  • Vidurio sezono išpardavimai: galima rasti nedidelių (iki 20 proc.) išpardavimų kovo-birželio ir rugsėjo-lapkričio mėnesiais.
  • BLACK FRIDAY (juodojo penktadienio) išpardavimai – Tenerifėje šiuos pasiūlymus jau galima rasti nuo antros lapkričio savaitės ir tokie išpardavimai puiki proga nupirkti dovanas Kalėdoms.
  • Kalėdiniai išpardavimai – labiau šventiniai pirkimai, nei išpardavimai – mes visgi rekomenduojame laukti Žiemos išpardavimų.

Mūsų rekomendacijos

Jums pateikiame jokiu būdu ne visas esamas saloje parduotuves, outlet, turgus ir pan. Pateikiame tik dalį tų, kurie, mūsų nuomone, yra verti aplankyti, kur rasite specifinių prekių ar prekės ženklų. Mūsų tikslas – Jums suteikti informaciją apie kuo įvairesnes parduotuves bei vietas, jog, esant reikalui, visada žinotumėte, kur rasti tai, ko Jums prireikė.

Parduotuvės ir Outlet Tenerifėje

UNITED COLORS OF BENETTON

Nors tai – italų firma, tačiau jos outlet (išparduotuvių) yra labai daug Tenerifėje ir kainos tikrai yra WOW. Vilnonius megztinius galite nusipirkti ir už 4 eurus, striukes už 15 eurų. Kainos su tikromis realiomis nuolaidomis. Dažnai būna nurodyta, kad prekė gali turėti minimalų defektą (kažkur sutepta ar įplyšę), todėl atidžiai apžiūrėkite. Dažnai tie defektai net nepastebimi. Visoje saloje šių outlet yra tikrai nemažai, tačiau patogiausia aplankyti esančius turistinėje zonoje.

📍 Tienda Benetton, C. Francisco Andrade Fumero, Google search veskite Benetton Paseo Maritimo

📍 C.C. GALA, Av. Rafael Puig Lluvina, 1

LEFTIES

Šis nebrangių rūbų tinklas priklauso Inditex grupei, kuriai priklauso ir Zara, Mango, Massimo Dutti ir kitos populiarios parduotuvės. Šio tinklo rūbų Europoje galime rasti tik Ispanijoje, Portugalijoje, Andoroje arba Izraelyje. Todėl atostogaudami Tenerifėje būtinai apsilankykite! Prekės tikrai nebrangios, madingos. Kokybė – bent jau vaikiškų rūbų tikrai puiki, o ir kaina labai draugiška. Būtinai pasižiūrėkite. O ir moteriškų rūbų atostogoms rasite puikių. Ypatingai rekomenduočiau atkreipti dėmesį į moterišką sportinę drabužių liniją.

Lefties parduotuvės:

 📍Siam mall

📍 Rosa prekybos centre

📍Viena iš didesnių ir moderniausių – Anaza prekybos centre šalia salos sostinės.

PRIMARK

Visiems žinomas ir populiarus tinklas turi ir savo parduotuvę Tenerifės sostinėje, prekybos centre Meridiano. Turi vaikų, moterų, vyrų bei Home kolekciją. Drąsiai apsipirksite tiek atostogoms, tiek namams.

MANGO OUTLET

Jį rasite San Eugenio prekybos centre. Jei tik turite laiko, jame galite rasti tikrų perliukų, o nuolaidos tikrai vertos dėmesio. Mums yra tekę nusipirkti odinius loaferius už 12 eurų ir puikų vilnonį paltą už 25 eurus. O suknelių, palaidinių kainos tikrai vertos dėmesio. Yra ir nedidelis vaikų bei vyrų skyrius.

📍 Av. de los Pueblos, 20, 38660 Costa Adeje

SPRINTER

Sporto parduotuvė, kurioje rasite naujų sportbačių ir sportinės aprangos patraukliomis kainomis. Rasite tokius prekių ženklus kaip Nike, Adidas, Fila ar Converse. Miesto mada ir gatvės apranga.  Tikrai verta pasidairyti po vaikų sportinių batų asortimentą.

Kelios vietos, kur rasite SPRINTER:

📍Rosa prekybos centras

📍Galeon outlet

📍Anaza prekybos centre

 

NATURA parduotuvėlės

Originalios ispaniško prekės ženklo parduotuvėlės, kuriose rasite ne tik originalių prekių, papuošalų, aksesuarų, bet ir spalvingų drabužių.

Kelios vietos, kur rasite NATURA:

📍 The Duke Shops prekybos centre Adeje

📍 Av. Los Playeros, 39, 38650 Los Cristianos

📍Meridiano prekybos centre

📍Anaza prekybos centre

 

 

PREKYBOS CENTRAI

GALEON OUTLET prekybos centras

Autentiška išparduotuvė Tenerifėje su geromis kainomis. Ypač rekomenduojame pasidairyti po Skechers, Sprinter išparduotuves. Yra ir kvepalų išparduotuvė Fund Grube. Vaikams rasite nerealiai gražių ir stilingų drabužėlių Charanga išparduotuvėje.

SIAM MALL

Vienas iš populiariausių prekybos tinklų, esantis šalia Siam vandens parko. Prekybos centras išskirtinis tuo, kad čia net trys vietos, kur galite palikti vaikus pramogauti vienus ar pramogauti kartu. Kol apsipirkinėjate, vaikus galite palikti LEGO ŽAIDIMŲ KAMBARYJE BRICOBILANDIA.  Čia kartais dirba lietuviškai/rusiškai kalbanti darbuotoja.

Siam mall prekybos centre rasite smagius batutus vaikams

Taip pat čia veikia ir DRAGON SIAM. Tai žaidimų kambarys su vaikų priežiūra Siam mall prekybos centre.

Prekybos centre yra ir daugybė kavinių bei restoranų, taip pat įsikūrusi lietuvių desertų kavinė Soul Kitchen.

 

ROSA prekybos centras

Vienas iš naujausių prekybos centrų pietinėje salos dalyje. Čia rasite ir Sprinter, ir Lefties parduotuves, ir netgi lenkišką ryškų prekės ženkla Medicine. Prekybos centre yra restoranų su puikiu vaizdu į Playa Paraiso. Čia rasite ir tik vasaros pradžioje atsidariusį pramogų parką vaikams.

MERIDIANO PREKYBOS CENTRAS

Didelis prekybos centras sostinėje. Čia rasite daugybę parduotuvių, pramogų. Čia yra saloje vienintelė Primark parduotuvė.

Centro Comercial Anaza Carrefour

Didelis prekybos centras pakeliui į sostinę. Čia rasite dviejų aukštų Carrefour parduotuvę, modernią Lefties parduotuvę, daugybę vietinių restoranėlių. Jei norėsite užkąsti paragaukite venesuelietiškų arepas restoranėlyje AREPERA CARACAS.

El Corte Ingles

Didelis prekybos centras salos sostinėje. Čia rasite ne tik įžymiausių prekės ženklų pasaulyje, tokių kaip GAP, GUCCI, PEPE JEANS, SFERA ir kitų, bet ir daugybę prekių namams, vaikams, kūdikiams. Čia taip pat yra didžiulė buities, elektronikos ir maisto parduotuvė.

La Villa prekybos centras ir El Trompo 

Didelis prekybos centras ir prekybinė zona Puerto de la Cruz. Didelis pasirinkimas ne tik parduotuvių, bet ir restoranų, pramogų. O El Trompo centre rasite nemažai išparduotuvių.

Specializuotos vaikų prekių parduotuvės

Prireikė vežimėlio, maniežo, automobilio kėdutės ar kitų vaikiškų prekių? Pietuose ieškokite BAMBINI  https://bambini.es/parduotuvės.

📍 Av. Barranco las Torres, 21, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife

📍 Av. Santa Cruz, 160, 38611 San Isidro de Abona, Santa Cruz de Tenerife

Elektronika, buitinė technika, baldai ir “pasidaryk pats” tipo parduotuvės

📍 Worten (elektronika, buitinė technika), av. Barranco las Torres, 21, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife

📍 Worten (elektronika, buitinė technika), av. Claudio Delgado Díaz, Nº 13, 38639 Las Chafiras, Santa Cruz de Tenerife

📍 Conforama (buitinė technika, baldai, namų apyvokos daiktai, sodo ir laisvalaikio prekės) av. Claudio Delgado Díaz, 15, 38639 Las Chafiras, Santa Cruz de Tenerife

📍 Leroy Merlin („pasidaryk pats“, statybos, apdailos ir sodininkystės sritys, baldai), av. de Ayyo, s/n, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife

📍 Leroy Merlin, Centro Comercial La Laguna Autopista S.C. La Laguna salida, 38205 Las Chumberas, Santa Cruz de Tenerife

📍 Ikea pietuose (užsakymų pateikimų ir atsiėmimų centras) calle Mencey Adjona s/n (Esquina Avda. Siete Islas Canarias Parcela 1 – M28 – P.P Llano del Camello P.I, 38639 Las Chafiras, Santa Cruz de Tenerife

📍 Ikea La Laguna (parduotuvė), Parque Comercial, C. Aceviño, 9, 38205 La Laguna, Santa Cruz de Tenerife

Kinų parduotuvės

Atvykote peržiemoti, pritrūkote buities įrankio, pasigedote šepečio išsinuomotuose namuose? Norite įsigyti vaikams paplūdimio žaislų, ar skėtį? Puiki išeitis saloje – kinų prekių parduotuvės. Pasirinkimas milžiniškas, asortimentas stebinantis, kainos draugiškos.

Patarimas: China Town Las Chafiras šalia apsipirkimo siūlo ir visai neblogą kinų maisto bufetą – galite valgyti “kiek tilps” susimokėję vienkartinį fiksuotą mokestį. Maistas nedidelėmis porcijomis, todėl galite mėgautis įvairiu maistu, o kartoti kad ir dešimt kartų.

📍ChinaTown, av. Ten Bel, 16, 38639 Las Chafiras, Santa Cruz de Tenerife

📍Panda Bazar, c. Montaña Clara, 1, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife

📍Panda Bazar, calle Chaveña, 38639, Santa Cruz de Tenerife

Rankdarbių, drabužių ir sendaikčių turgūs

  • El Medano šeštadieniais 9-14 val.
  • Fanabe turgus priešais The Duke Shops ketvirtadieniais ir šeštadieniais 9:00-14:00
  • Sendaikčių turgus Las Chafiras El Rastro sekmadieniais 7:00-14:00
  • Sendaikčių turgus Rastro Guaza penktadienis-sekmadienis 8:30-14:30
  • Sendaikčių turgus sostinėje sekmadieniais 9:00-15:00

Taigi, ką gi vežti lauktuvių iš Tenerifės?

Be to, kad galite apsipirkti ir parsivežti įdomesnių prekės ženklų drabužių ir aksesuarų namo, paieškokite ir Tenerifės lavos akmenėlių apyrankių ar aloe vera gydomosios kosmetikos.

Taip pat vertinami ir Tenerifės perlai “Tenerife Perla”, kurios didžiausia parduotuvė yra salos pietuose, Armenime miestuke.

📍Tenerife Perla, PERLA CANARIA SL CTRA GENERAL DEL SUR 12 38678 ARMEÑIME – ADEJE

Straipsnis Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje.

 

Jolita Krickė

Jolita Krickė

Casa Lituana bendruomenės valdybos narė

Teksto kūrėja

Kelionės su vaikais https://www.facebook.com/keliaujamsuvaikais

2022 12 02

KULTŪRA

Renginiai, susitikimai, žmonės

Urtė Aleksandravičiūtė

Urtė Aleksandravičiūtė

Casa Lituana bendruomenės valdybos narė

Teksto adaptacija pagal oficialius šaltinius

2022 12 02

X