Užimtumo tarnybos EURES Lietuva komanda, kviečia Jus prisijungti prie unikalios iniciatyvos: Europos darbo dienų renginio „Lietuva Jūsų laukia“ .

Renginys vyks spalio 1-ąją dieną.

Kas tai per renginys ir kodėl jame vertėtų dalyvauti? Tai puiki galimybė virtualioje erdvėje susitikti Lietuvos darbdaviams ir darbo ieškantiems bei į Tėvynę ketinantiems sugrįžti žmonėms. Taip pat – darbuotojams iš kitų ES valstybių narių, kad ir kurioje Europos vietoje jie dabar gyvena. Skirtingos patirtys, žinios, naujos galimybės ir kontaktai – viskas vienoje vietoje, vieną dieną. Visiškai nemokamai.

Ką Jūs turėtumėte padaryti?

  • Užsiregistruokite renginiui (registracija platformoje ČIA)
  • Sutarkite laiką pokalbiui (per Skype)
  • Bendraukite su darbdaviais ir įvairiomis organizacijomis virtualaus renginio metu ČIA
  • Gaukite darbą ir pradėkite karjerą Lietuvoje

Ieškant darbo šįkart niekur nereikės vykti ir gaišti laiko: galėsite dalyvauti tiesiog iš savo namų. Tereikės prisijungti prie interneto iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio.

Virtualaus renginio dieną, spalio 1 dieną, EURES Lietuva komanda kartu su darbdaviais bei socialiniais partneriais pristatys pranešimus apie Lietuvos darbo rinkos situaciją, finansines galimybes teikiančias Europos darbo mobilumo programas, socialinės apsaugos aspektus, darbo ir verslo perspektyvas Lietuvoje.

Išsamesnė informacija apie renginį: Europos darbo dienų platformoje!

 

X