DĖMESIO!!! Atšaukiama kovo 27-28 d. konsulinė misija Tenerifėje.

Informuojame, kad atsižvelgus į Lietuvos Respublikos ir Ispanijos Karalystės Sveikatos apsaugos ministerijų rekomendacijas ir laikantis paskelbtų prevencinių priemonių, siekiant apriboti Covid-19 plitimą Ispanijoje, stabdoma registracija konsulinėms paslaugoms gauti konsulinės misijos Tenerifėje kovo 27 – 28 dienomis metu, o konsulinė misija atidedama iki prevencinių priemonių apribojimo atšaukimo.

Sekite informaciją apie naujai paskirtą konsulinės misijos Tenerifėje datą.
@via Ambasada Ispanijoje

Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje 2020 m. kovo 27-28 dienomis rengia konsulinę misiją į Tenerifę.

Konsulinės misijos metu piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos ir kitas konsulines paslaugas.

Išankstinė registracija būtina. Užsiregistruoti konsulinių paslaugų gavimui ir dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Lietuvos Respublikos ambasadą Ispanijos Karalystėje el. paštu mision@urm.lt. Registruojantis prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį ir konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės. Ambasada kiekvienam asmeniškai patvirtins registraciją misijoje, nurodydama priėmimo laiką ir konsulinės rinkliavos sumą, kurią reikės pervesti į ambasados sąskaitą BBVA banke: ES2201824031210291507248.
Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose adresu: Avda. Eugenio Domínguez Alfonso, CC Las Flores, local 42. Costa Adeje; Tenerife. CP 38660
Informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus bei kitą išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų, rasite Lietuvos Respublikos ambasados Ispanijos Karalystėje internetinėje svetainėje: http://es.mfa.lt/

X