Birželio 26-27 dienomis rengiama konsulinė misija į Tenerifę

Atsižvelgiant į tai, kad nuo birželio 21 d. Ispanijos Karalystėje planuojama atšaukti ypatingąją padėtį bei panaikinti asmenų judėjimo tarp provincijų apribojimus, Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje šių metų birželio 26-27 dienomis rengia konsulinę misiją į Tenerifę. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad atnaujinus apribojimus taikančius sprendimus, misija gali būti atšaukta.

Konsulinės misijos metu piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, notarinių veiksmų atlikimo, konsulinės registracijos.

Išankstinė registracija būtina. Užsiregistruoti konsulinių paslaugų gavimui ir dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Lietuvos Respublikos ambasadą Ispanijos Karalystėje el. paštu mision@urm.lt .

Registruojantis prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį ir konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės.
Ambasada kiekvienam asmeniškai patvirtins registraciją misijoje, nurodydama priėmimo laiką ir konsulinės rinkliavos sumą, kurią reikės pervesti į ambasados sąskaitą BBVA banke: ES2201824031210291507248.

Su asmenimis, užsiregistravusiais į kovo 27-28 konsulinę misiją, kuri dėl šalyje įvesto karantino buvo atšaukta, bus susisiekta asmeniškai.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose adresu: Avda. Eugenio Domínguez Afonso, CC Las Flores , local 42. Costa Adeje; Tenerife. CP 38660.

Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų, rasite Lietuvos Respublikos ambasados Ispanijos Karalystėje internetinėje svetainėje: http://es.mfa.lt/ . Apie sanitarinius reikalavimus, kurių privalu laikytis priėmimo konsulinės misijos metu, informuosime visus užsiregistravusius.

Šaltinis:
http://es.mfa.lt/es/lt/naujienos/birzelio-26-27-dienomis-rengiama-konsuline-misija-i-tenerife

X