Balandžio 27-28 dienomis rengiama konsulinė misija į Tenerifę!
Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje šių metų balandžio 27-28 dienomis rengia konsulinę misiją į Tenerifę. Misija vyks Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose adresu: Avda Bruselas, Nº 16, Residencial Terrazas del Duque I, local B7, Costa Adeje, Tenerife.
Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai:
dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo,
užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje,
išrašų iš Civilinės būklės aktų registro išdavimo,
konsulinių pažymų išdavimo,
dokumentų iš Lietuvos institucijų pareikalavimo,
gyvenamosios vietos deklaravimo,
konsulinės registracijos.
Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto užsiregistravusiems piliečiams el. paštu mision@urm.lt.
Registruojantis prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį ir konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės. Ambasada kiekvienam suinteresuotajam individualiai patvirtins registraciją misijoje, nurodys priėmimo laiką ir konsulinio mokesčio sumą, kurią reikės pervesti į Ambasados bako sąskaitą:
Gavėjo bankas – BBVA (BANCO BILBAO VIZCAYA ARGENTARIA)
Sąskaita: ES2201824031210291507248
Banko BIC/SWIFT kodas: BBVAESMMXXX
Detalią informaciją apie konsulines paslaugas rasite Lietuvos Respublikos ambasados Ispanijos Karalystėje internetinėje svetainėje: http://es.mfa.lt/.
Priėmimo sąlygos: Dėl su COVID-19 pandemija kylančių grėsmių, misijos metu maloniai prašome laikytis šių priėmimo taisyklių: • atvykti Jums paskirtu tiksliu laiku. Jei atvyksite anksčiau, Jums gali tekti palaukti lauke, kol išeis prieš Jus užsiregistravęs asmuo; • į patalpas įeiti po vieną – galės įeiti tik tas asmuo, kuriam bus teikiama konsulinė paslauga (jei paslauga teikiama nepilnamečiui, jį turės lydėti tik vienas iš tėvų ar globėjų); • prieš įeinant į patalpas būtina dezinfekuoti rankas; • patalpose dėvėti apsauginę veido kaukę; • turėti savo rašymo priemonę; • neatvykti, jei jausite peršalimo simptomus. Jei mūsų darbuotojams kiltų abejonių dėl Jūsų sveikatos būklės - pamatuosime temperatūrą; nustačius pakilusią temperatūrą, Jūsų priimti negalėsime.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu vietos valdžia nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymui.

 

X