Pramogos su vaikais Tenerifėje. Savo patarimais dalinasi  Jolita Krickė ir Kelionės su vaikas

Jodinėjimas arkliais – Centro hipico del sur

Aprašymas: jojimo centras, įkurtas 1990 m. Nuo pat savo veiklos pradžios sutelkė dėmesį į šios sporto šakos populiarinimą saloje, orientuotą tiek į turistus, tiek į gyventojus.
Kainos: 15 min – 5 EUR, 30 min – 10 eur.
Vieta saloje: pietų Tenerifė, Buzanada.
Pliusai: centras lengvai pasiekiamas, yra kavinė teritorijoje.
Minusai: dauguma darbuotojų kalba tik ispaniškai.
Patarimai: dėl jojimo geriau susitarti iš anksto, nes gali tiesiog tuo metu, kai atvyksite neorganizuoti šios paslaugos.
Yra ir kitų jodinėjimą organizuojančių vietų – gerų atsiliepimų girdėjome ir apie Finca de Caldera, ir apie Horse riding adventures. Xanadu hipico – restoranas su hipodromu, kur taip pat galima pajodinėti arkliais.

Karting club Tenerife

Aprašymas: Profesionali trasa, kurią net sportininkai renkasi. 1.2 km ilgio, 8 metrų pločio. Yra atskira 250 m. trasa vaikams.
Internetinė svetainė: https://www.kartingtenerife.com/
Kainos: Pony kartingas 6-9 metų vaikams – 10 eur, Cadete Junior kartingas 10-14 metų vaikams – 15 eur, Cadete Senior kartingas 15-17 metų paaugliams – 18 eur, Superkart Special kartingas suaugusiems – 27 eur, CRG modelis suaugusiems – 33 eur. Dvigubas kartingas – 20 eur. Vienas važiavimas – 12 minučių.
Vieta saloje: pietų Tenerifė, Las Chafiras.
Pliusai: Vaikams saugi atskira trasa. Yra vaikiški kartingai skirti skirtingo amžiaus vaikams. Pony kartingais savarankiškai ir saugiau gali važiuoti vaikai nuo 6 metų. Vaikams labai smagu ir saugu, kartingai lėti, vaikai gali drąsiai vairuoti patys. Taip pat yra dvigubi kartingai, kai vairuoja tėveliai, o vaikas gali sėdėti šalia – važiavimas vyksta mažojoje trasoje. Trasa suaugusiems mūsų šeimos tėčio vertinama kaip gana rimta trasa.
Yra kavinė, kurioje galite įsigyti ir greito maisto, ir gėrimų. Yra galimybė švęsti gimtadienį (mums leido atsinešti savo tortą, jei kitas maistas perkamas kavinėje). Organizuoja ir gimtadienines lenktynes vaikams. Dienomis būna fotografas, puikios nuotraukos atsiminimui.
Stebėti važiuojančius galima iš aukščiau nei trasa esančių tribūnų – tikrai patogu ir įdomu.
Minusai: šis centras mėgiamas pačių kartingų sporto praktikuotojų, todėl Infrastruktūra (ypač skirta suaugusiems) ir kartingai tvarkingi, bet padėvėti.
Patarimai: Užsakant internetu suteikiam 10-15 proc. nuolaida nuo aukščiau nurodytų kainų – todėl tikrai patogu ir naudinga pirkti internetu ir iškart rezervuotis laiką.

Karting Las Americas

Aprašymas: Trasos ilgis – 857 metrai, plotis – 8 metrai.
Internetinė svetainė: http://www.kartingamericas.com/en/
Kainos: nuo 18 eur/10 min suaugusiam, 15 eur/10 min vaikams nuo 7 iki 13 metų. 25 eur važiavimas dvigubu kartingu.
Vieta saloje: pietų Tenerifė, Adeje.
Pliusai: turi dvigubus kartingus, todėl galima saugiai pravežti trasa ir mažesnius vaikus (nuo 4 metų) -važiuoja didžioje trasoje, gal todėl įspūdžių daugiau. Vaikai taip pat važiuoja didžiojoje trasoje.
Yra kavinukė, galima užkasti ir nusipirkti gėrimų.
Minusai: didžioji trasa trumpesnė nei pirmojo kartingų centro. Nėra atskiros vaikų trasos (mums pasirodė saugiau, kai vaikais važiuoja tam skirtoje trasoje).

Forestal park Tenerife

Aprašymas: vienas didžiausių laipynių parkų Kanarų salose. Jis yra įsikūręs 1400 m aukštyje visai šalia Teidės nacionalinio parko ir apsuptas Esperanzos miško pušų bei slėnių.
Kainos: su standartiniu bilietu (suagusiems ir vaikams nuo 12m.) – 22 eur, vaikams (nuo 5 iki 12 m) -17 eur), parke galite būti 3 val. Kiekviena papildoma val. kainuos po 5 eur.
Vieta saloje: šiaurės Tenerifė, La Esperanza.
Pliusai: Parke yra 3 karstynių takai vaikams ir 5 skirtingo sudėtingumo karstynių takai suaugusiems. Kalba angliškai. Viską paaiškina, apmoko.
Šalia parko gausu pasivaikščiojimo takų, natūralių gamtos aikštelių ir žinoma žalumos.
Minusai: komplekse nėra jokių papildomų paslaugų – kaip kavinė ar pan. Tačiau šalia tikrai rasite užkąsti, ar sustoti pailsėti.
Patarimai: rekomenduojame atvykti su patogia apranga ir sportine avalyne (basutės ar šlepetės netinka), nes bet kuriuo metu parką gali aplankyti debesys ir kyla didelė tikimybė paslysti.

Mini golfas

Išbandėme mini golfą Las Americas, nors jų Tenerifėje yra daugybė – išsirinkite jums patinkantį ir tinkantį. Rekomenduojame – vaikams ir tėveliams gerai praleistas laikas garantuotas.

Žaidimų kambariai

Tenerifėje yra tikrai nemažai didelių smagių žaidimų erdvių.
Keletas iš jų:
Batutai Siam mall prekybos centre https://m.facebook.com/jumpingclubtenerife/
Žaidimų kambarys su vaikų priežiūra Siam mall prekybos centre http://www.dragosiam.com/
O mums labai patinka išskirtinis LEGO žaidimų kambarys BRICOBILANDIA, esantis Siam mall prekybos centre, kuriame vaikučius galima palikti su priežiūra ir kartais dirba lietuviškai/rusiškai kalbanti darbuotoja: http://bricobilandia.com/
Patarimas: visuose žaidimų erdvėse reikalingos kojinytės vaikui – turėkite su savimi arba galėsite įsigyti vietoje.
Jolita Krickė

Jolita Krickė

Casa Lituana bendruomenės valdybos narė

Teksto kūrėja

Kelionės su vaiku https://www.facebook.com/keliaujamsuvaikais

2022 06 28

KULTŪRA

Renginiai, susitikimai, žmonės

Urtė Aleksandravičiūtė

Urtė Aleksandravičiūtė

Casa Lituana bendruomenės valdybos narė

Teksto adaptacija pagal oficialius šaltinius

2022 06 28

X