Šeštadienio žygis Los Organos de la Orotava

ŽygiaiLankytinos vietos

Pagaliau žygis nauju maršrutu – Los Órganos de la Orotava (Orotavos Vargonai). Ryte pietinę salos dalį palikome šviečiant saulei, termometras už lango rodė 20 laipsnių šilumos, oro prognozė žadėjo šiltą saulėtą dieną. Kupini lūkesčių (pasak vokiško leidinio apie Tenerifę šis maršrutas patenka į gražiausių ir vaizdingiausių Tenerifės takų dešimtuką), po gana ekstremalaus pakilimo į kalnus stačiomis Orotavos slėnio kaimelių gatvėmis, pasiekėme žygio pradžios vietą. Pakelių žaluma, vaismedžių sodai, gėlių žiedai žadėjo įspūdingą dieną.

Šiek tiek suneramino iki 11 laipsnių nukritusi oro temperatūra ir dangų dengiantys debesys, atvažiavus į starto vietą. Beje, žygį pradėjome nuo labai įspūdingos poilsio aikšteklės, įsikūrusios seniai užgesusio ugnikalnio krateryje.

Amfiteatro formos daubos centre įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, o šlaituose aplink ją įrengti ugniakurai ir stalai su suolais poilsiaujantiems – tikrai puikiai sumanyta. Nerimą dėl debesų ir ryto vėsos pamiršome vos tik pradėję žingsniuoti. Sąžiningai – nepamenu, kada per tokį trumpą laiką girdėjau tiek susižavėjimo šūksnių! Buvo nuostabu. Labai gražu. Nuotraukos niekada neperteiks to, ką mes matėme, jutome, girdėjome. Tai reikia patirti! 

Net ir suvokdami tai, vis tiek nesiliovėme fotografuoti ir filmuoti, taip visiems norėjosi įamžinti atsivėrusį prieš mus gamtos grožį. Norėjosi sustabdyti laiką, grožėtis, giliai kvėpuoti gėlių, pušų ir eukaliptų aromatais, niekur neskubėti. Tiesiog būti.

KULTŪRA

Renginiai, susitikimai, žmonės

X