Sporto stovykla vaikams Lietuviu bendruomene Tenerifeje renginiai

Vaikų vasaros stovykla!

Kviečiame vasaros atostogas užbaigti smagiai su draugais sporto stovykloje.

Data: rugpjūčio 31 - rugsėjo 04d.
Laikas: 09:00 - 14:00val.
Vietas: Adeje
Kaina: nemokama
Vaikų amžius: 4  - 14 m.

Būtina išankstinė registracija: casalituanatenerife@gmail.com
Iki susitikimo!

Projekto metu atvyks projekto partnerio –Lietuvos vaikų sporto centro VšĮ Judesio studija “Strakaliukas” fizinio rengimo treneriai. „Strakaliukas“ - didžiausias Lietuvoje specialiai vaikams pritaikytas sporto centras, kurio tikslas, kad kuo daugiau vaikų galėtų sportuoti smagiai, saugiai ir kryptingai ugdydami savo fizinius gebėjimus tame amžiuje, kai tą daryti tikslingiausia. “Strakaliukas” dalinasi savo žiniomis su tėveliais, pedagogais, dalyvauja būrelių mugėse, sporto šventėse, bendradarbiauja su ikimokyklinio ugdymo įstaigomis.

Stovyklos metu sieksime:
- paskatinti vaikus ir jaunimą būti fiziškai aktyviais;
- suteikti ir pagilinti žinias vaikams, jaunimui ir jų tėvams apie fizinio aktyvumo naudą;
- sudaryti galimybę mokiniams susipažinti su pagrindiniais taisyklingo sportavimo metodais;
- ugdyti judesio, mastymo ir bendravimo kompetencijas.

Sporto stovyklos turinys paremtas unikalia, šiuolaikiška ir testavimais pagrįsta "Strakaliuko" ugdymo programa, nuosekliai ir kryptingai ugdanti fizinius gebėjimus. Stovyklos metu bus dirbama su vaikais nuo 4 metų iki paauglių. Bus dirbama grupėse, I grupė (4-7 metai) ir II grupė (8-16 metu), kad kiekvienas dalyvis gautų asmeninio dėmesio.

Stovyklos tikslas – ne tik sukurti erdvę, kur vaikai jaustųsi laukiami, saugūs ir galėtų nevaržomai dūkti ir išmokti teisingai judėti, bet ir skleisti fizinio aktyvumo ankstyvame amžiuje žinutę ir padėti auginti sveiką, sąmoningą ir aktyvią visuomenę.

Papildomai BUS EDUKUOJAMI IR TĖVAI, stovyklos metu, pakviečiant i informacinę trenerių paskaitą. Apie paskaitos laiką informuosime atskirai.
Tikslų siekti vaikus paskatins stovyklos pabaigoje įteikiami medaliai.

Stovyklos metu vaikus lavins patyrusių, nuolat tobulėjančių profesionalų komanda. Treneriai dirbs pagal unikalią metodiką, paremtą naujausiais tyrimais ir pritaikytą specialiai vaikams. Stovyklos programos metodika bus paremta lengvosios atletikos pagrindu.

Stovykla vyks 5 dienas, nuo 9 iki 14 val.
Trumpas stovyklos PROGRAMOS aprašymas:
🤸Apšilimo mankšta.
🤸Aktyvių pratimų ir žaidimų laikas (vaikai žaisdami mokosi įvairių judesių ir juos taisyklingo atlikimo).
🤸Pokalbiai apie aktyvią gyvenseną, mitybą.
🤸Tarp aktyvių veiklų skiriamas laikas poilsiui, atliekant užduotis ant popieriaus.

Visos savaitės sporto pratimų pakartojimas, draugiškos varžybos ir medalių bei pažymėjimų įteikimas. EDUKACINĖ PASKAITA TĖVAMS apie vaikų sporto naudą bei stovyklos rezultatus, individualiai atsakant į tėvų klausimus.

Stovykloje skirta 40 vietų. Jeigu norinčių bus daugiau, pirmenybė suteikiama lietuvių bendruomenės registruotiems nariams ir lietuvių mokyklos mokiniams. Dėl sveikatos saugumo reikalavimų gali būti pakeitimų, apie kuriuos informuosime.

Šio projekto komanda ir Projekto partneriai: 
Baltijos Tarptautinė mokykla (Baltic International School). Vadovė Irma Liubertienė visada prisideda prie bendrų idėjų įgyvendinimo, konsultuoja veiklų ir emocinio vaikų ugdymo klausimais. Į bendrus projektus įtraukia mokyklos vaikus ir mokytojus, praktikos studentus.

Adeje miesto savivaldybė, suteikianti sporto patalpas.

"Svarbiausia, kad vaikams būtų ne tik smagu, bet ir naudinga. Juk vaikai mūsų ateitis, todėl turime į juos investuoti." - sako Agnė Pocienė, "Strakaliuko" bendraįkūrėja, atsakinga už plėtrą ir besirūpinanti naujomis idėjomis.

Mindaugas Pocius: treneris, atletinio rengimo magistras, "Strakaliuko" bendraįkūrėjas, turintis daugiau nei 18 metų patirtį treniruojant vaikus. Dirba su profesionaliais sportininkais, dalyvaujančiais ir Dakaro lenktynėse. Taip pat dirba su jaunimu Tenerife Tennis Academy, Chayofa.

Agneta Vansavičienė - lietuvių bendruomenės Tenerifėje pirmininkė, konsultuoja teisiniais klausimais, Vaikų sporto stovyklos Tenerifėje projekto autorė.

Remigijus Vansavičius - bendruomenės valdybos narys, paplūdimio tinklinio vienas iš organizatorių, salės krepšinio organizatorius, atsakingas už sportišką laisvalaikį bendruomenėje ir sporto inventorių.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.