Sporto stovykla vaikams!

Sporto stovykla vaikams Lietuviu bendruomene Tenerifeje Renginiai (2)

ATNAUJINTA INFORMACIJA


Vaikų dienos stovykla 2020!
Kviečiame smagiai ir sportiškai praleisti laiką su draugais sporto stovykloje.

Lietuvių bendruomenė Tenerifėje organizuoja dienos stovyklą vaikams, kurioje jie su treneriais aktyviai leis laiką,
susipažins su naujomis sporto šakomis, kalbės apie sveikesnius užkandžius, turės daug smagių žaidimų bei gerą draugų kompaniją.

Data:
Gruodžio 5-6 d.
Gruodžio 12-13 d.
Laikas: 09:00 - 14:00val.
Vieta: Pabellón deportivo de Tijoco Bajo sporto centras

Kaina: nemokama
Vaikų amžius: 4 - 14 m.

Būtina išankstinė registracija užpildant anketą.
Iki susitikimo!

Stovyklą iš dalies finansuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Sporto stovyklos turinys paremtas unikalia, šiuolaikiška ir testavimais pagrįsta projekto partnerio Lietuvos vaikų sporto centro VšĮ Judesio studija “Strakaliukas” ugdymo programa, nuosekliai ir kryptingai ugdanti fizinius gebėjimus.
„Strakaliukas“ - didžiausias Lietuvoje specialiai vaikams pritaikytas sporto centras, kurio tikslas, kad kuo daugiau vaikų galėtų sportuoti smagiai, saugiai ir kryptingai ugdydami savo fizinius gebėjimus tame amžiuje, kai tą daryti tikslingiausia. “Strakaliukas” dalinasi savo žiniomis su tėveliais, pedagogais, dalyvauja būrelių mugėse, sporto šventėse, bendradarbiauja su ikimokyklinio ugdymo įstaigomis.
Stovyklos metu sieksime:
- paskatinti vaikus ir jaunimą būti fiziškai aktyviais;
- suteikti ir pagilinti žinias vaikams, jaunimui ir jų tėvams apie fizinio aktyvumo naudą;
- sudaryti galimybę mokiniams susipažinti su pagrindiniais taisyklingo sportavimo metodais;
- ugdyti judesio, mastymo ir bendravimo kompetencijas.

Stovyklos metu bus dirbama su vaikais nuo 4 metų iki paauglių. Bus dirbama grupėse, I grupė (4-7 metai) ir II grupė (8-16 metu), kad kiekvienas dalyvis gautų asmeninio dėmesio.
Stovyklos tikslas – ne tik sukurti erdvę, kur vaikai jaustųsi laukiami, saugūs ir galėtų nevaržomai dūkti ir išmokti teisingai judėti, bet ir skleisti fizinio aktyvumo ankstyvame amžiuje žinutę ir padėti auginti sveiką, sąmoningą ir aktyvią visuomenę.
Papildomai BUS EDUKUOJAMI IR TĖVAI, stovyklos metu, pakviečiant i informacinę trenerių paskaitą. Apie paskaitos laiką informuosime atskirai.
Tikslų siekti vaikus paskatins stovyklos pabaigoje įteikiami medaliai.
Stovyklos metu vaikus lavins patyrusių, nuolat tobulėjančių profesionalų komanda. Treneriai dirbs pagal unikalią metodiką, paremtą naujausiais tyrimais ir pritaikytą specialiai vaikams. Stovyklos programos metodika bus paremta lengvosios atletikos pagrindu.

Stovykla vyks du savaitgalius iš eilės, gruodžio 5-6 d. ir 12-13 d., nuo 9 iki 14 val.
Trumpas stovyklos PROGRAMOS aprašymas:
🤸Apšilimo mankšta.
🤸Aktyvių pratimų ir žaidimų laikas (vaikai žaisdami mokosi įvairių judesių ir juos taisyklingo atlikimo).
🤸Pokalbiai apie aktyvią gyvenseną, mitybą.

🤸Tarp aktyvių veiklų skiriamas laikas poilsiui, atliekant užduotis ant popieriaus.

Visų sporto pratimų pakartojimas, draugiškos varžybos ir medalių bei pažymėjimų įteikimas. EDUKACINĖ PASKAITA TĖVAMS apie vaikų sporto naudą bei stovyklos rezultatus, individualiai atsakant į tėvų klausimus.

Stovykloje skirta 20 vietų. Jeigu norinčių bus daugiau, pirmenybė suteikiama lietuvių bendruomenės registruotiems nariams ir lietuvių mokyklos mokiniams.

Šio projekto komanda:
Projekto partneriai:
Baltijos Tarptautinė mokykla (Baltic International School).
Vadovė Irma Liubertienė visada prisideda prie bendrų idėjų įgyvendinimo, konsultuoja veiklų ir emocinio vaikų ugdymo klausimais. Į bendrus projektus įtraukia mokyklos vaikus ir mokytojus, praktikos studentus.

Adeje miesto savivaldybė, suteikianti sporto patalpas.

"Svarbiausia, kad vaikams būtų ne tik smagu, bet ir naudinga. Juk vaikai mūsų ateitis, todėl turime į juos investuoti." - sako Agnė Pocienė, "Strakaliuko" bendraįkūrėja, atsakinga už plėtrą ir besirūpinanti naujomis idėjomis.

Mindaugas Pocius: treneris, atletinio rengimo magistras, "Strakaliuko" bendraįkūrėjas, turintis daugiau nei 18 metų patirtį treniruojant vaikus. Dirba su profesionaliais sportininkais, dalyvaujančiais ir Dakaro lenktynėse. Taip pat dirba su jaunimu Tenerife Tennis Academy, Chayofa.

Agneta Vansavičienė - lietuvių bendruomenės Tenerifėje pirmininkė, konsultuoja teisiniais klausimais, Vaikų sporto stovyklos Tenerifėje projekto autorė.

Remigijus Vansavičius - bendruomenės valdybos narys, paplūdimio tinklinio vienas iš organizatorių, salės krepšinio organizatorius, atsakingas už sportišką laisvalaikį bendruomenėje ir sporto inventorių.

 

Sekite mus Facebook!

Sekite mus Facebook!

X