Susitikimas su Aurima Diliene

Susitikimas su Aurima Diliene Knygu namu terasoje

Susitikimas su Aurima Diliene

Vieta: 

Data: 2020m spalio 17d. 18:00val.

Pirmą kartą po ilgo laiko susitikime visi gyvai KNYGŲ NAMŲ TERASOJE ir video tiltu paklausykime jau trečią kartą mus džiuginančios Aurimos Dilienės.
Šį kartą Aurima mums pristatytys naujausią savo knygą „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai“ (Knyga jau yra ir mūsų bibliotekoje!)
Susitikime 18 val. Knygų namuose jaukiam pasibuvimui, arbatos puodeliui, vasaros įspūdžių pasidalinimui.

O 19 val. Video tiltu prie mūsų prijungs Aurima iš Bordo, Prancūzijos, bei visi tie, kurie dalyvaus susitikime nuotoliniu būdu.

Apie knygą:
Knygoje „Privati praktika“ keturių išgalvotų personažų lūpomis autorė, gydytoja psichoterapeutė, pasakoja dažniausiai jos profesineje praktikoje pasitaikančias, daugeliui artimas sunkias situacijas, gyvenimiškas problemas, šeimyninius nesklandumus, asmeninius išgyvenimus. Konsultacijų metu vykstančios transformacijos įkvėps nenuleisti rankų jau atrodo beviltiškoje situacijoje. Pervargusi mama, savimi nusivylusi moteris, neištikimas vyras ir šeimos trokštanti jauna mergina jums papasakos kokių veiksmų galima imtis norint pasiekti norimo rezultato.

Autorė kaip koks lietuviškasis Irvinas Yalomas subtiliai vedžioja skaitytoją vingiuotais psichoterapijos labirintais, ir tuo pat metu nuoširdžiai, atvirai ir betarpiškai dalinasi savo pačios gyvenimiška patirtimi, kasdienybėje patiriamais džiaugsmais ir nusivylimais taip, tarsi kalbėtum su artimu žmogumi, drauge.

Taiklios psichologinės įžvalgos apie santykius ir praktinės užduotys, padėsiančios spręsti sunkumus poroje, tik viena knygos siužeto linija. Autorė taip pat atskleidžia gyvenimo Prancūzijoje įdomybes: kaip prancūzai auklėja vaikus, kokias vietas verta aplankyti, koks prancūzų mentalitetas, kaip geriausia spręsti biurokratines problemas ir kt.

Keli žodžiai apie autorę:
Aurima Dilienė – visame pasaulyje populiarių ir skaitomų ne tik Lietuvoje, bet ir verčiamų į užsienio kalbas knygų „Laiškai iš Bordo“ ir „Šeima – komandinis žaidimas“ autorė. Su šeima – vyru Vaidotu ir septyniais vaikais – gyvena ir dirba Prancūzijoje, skaito paskaitas lietuvių bendruomenėse Europoje ir JAV. Sukūrusi autorines saviugdos ir konsultavimo programas bei seminarą-žaidimą „Septyni santykių dėsniai“. Konsultuoja internetu, veda interaktyvius seminarus,
asmeninio augimo temomis publikuoja straipsnius interneto tinklalapyje www.aurimadiliene.com

Mūsų pirmieji susitikimai
Šeima – komandinis žaidimas | Aurima Dilienė | Tenerifė 2019 Balandis
Gerų pokyčių pradžia su Aurima Diliene | 2018 Vasaris

X