Vandens parkai Tenerifėje. Savo patarimais dalinasi  Jolita Krickė ir Kelionės su vaikas

Siam vandens parkas

Aprašymas: didžiausias vandens parkas Kanaruose ir netgi Europoje. Parkas yra po atviru dangumi. Parkas primena Tailandą – visos dekoracijos, augalai, atrakcijų pavadinimai kruopščiai apgalvoti. Parką atidarė pati Tailando princesė Maha Chakri Sirindhorn. Eilę metų šis vandens parkas Tripadvisor svetainėje pripažįstamas kaip geriausias parkas pasaulyje!
Vieta saloje: pietų Tenerifė, Costa Adeje kurortas
Pliusai: parkas tvarkingas, prižiūrimas, jame ypatingai daug veiklos ras tėveliai ir vyresni nei 7 metų vaikai, mėgstantys adrenaliną. Daugiau nei 20 atrakcionų, atskira zona mažesniems vaikams. Puikūs restoranai pavalgyti – ne tik greitas maistas, bet ir bufeto tipo restoranai, kur galėsite gauti ir troškinto, ir vegetariško ir kitokios „normalaus“ maisto. Vaikams liemenes dėl saugumo duoda nemokamai.
Minusai: įėjimo kaina – kaina gana nemaža, ypač jei norima apsilankyti su visa šeima. Parkas sezono metu ypatingai apkrautas, prie įdomesnių atrakcionų reikia pastovėti ir eilėje. Vanduo ne visada būna šiltas (bent jau mums vis šaltas pasitaiko), todėl gana vėsu net ir saulėtą dieną.
Jolitos patarimai: atvykite į parką jau nuo ryto, kai parkas tik atsidaro. Jei norite neskubėdami aplankyti visas atrakcijas, o jei dar reikės keistis vietomis dėl vaikų priežiūros, tikrai išbūsite visą dieną. Rinkitės kuo saulėtesnę ir šiltesnę dieną. Šiuo metu pastebime, jog savaitgaliais būna mažiau žmonių nei darbo dienomis. Vaikams patarčiau turėti hidorkostiumus, o jei jų neturite – nepagailėkite kelių eurų jų nuomai. Taip pat aktyviai leisdami laiką nepavaikščiosite su daug daiktų – imkite kuo mažiau, o turimus būtinai užrakinkite saugomoje spintelėje. Vandenį, vaisius ir užkandžius neškitės savo. Jei planuojate lankytis ir LORO parke – pirkite TWIN bilietą, bus pigiau. Taip pat rekomenduoju pirkti bilietą iš anksto internetu, taip išvengsite laiko gaišimo eilėse prie kasų.
Pastabos: dirba nuo pirmadienio iki sekmadienio, 10.00 – 17.00 val.

Aqualand vandens parkas

Aprašymas: Dar vienas vandens parkas Tenerifėje, siūlantis daug vandens pramogų vaikams ir suaugusiems. Parke vyksta ir delfinų pasirodymai.
Vieta saloje: pietų Tenerifė, Costa Adeje kurortas
Pliusai: parke vyksta delfinų pasirodymai, kurie įskaičiuoti į apsilankymo kainą. Kaina mažesnė nei Siam parko. Mums labai patinka šiame parke esanti vaikų atrakcionų zona, kur šiek tiek paaugę vaikai galės savarankiškai ir saugiai leistis nuo kalnelių. Vanduo taip pat vaikų baseinuose buvo šiltesnis, gal todėl, kad jie gana seklūs ir saulėtą dieną įšyla.
Minusai: parkas senesnis- senesnė ir jo infrastruktūra. Mažesnis matinimo įstaigų pasirinkimas – daugiau greitas maistas, maistas gana brangus. Papildomai reikia mokėti už gultus.
Jolitos patarimai: Rinkitės kuo saulėtesnę ir šiltesnę dieną. Vandenį, vaisius ir užkandžius neškitės savo. Jei planuojate lankytis ir JUNGLE parke – pirkite TWIN bilietą, bus pigiau. Taip pat pirkite bilietus internetu, ne tik sutaupysite laiką, bet mokėsite pigiau. Parke patogiau vaikščioti su vandens batais.
Pastabos: parkas dirba kiekvieną dieną, nuo 10 iki 17 val. Delfinų pasirodymas vyksta 15:30.

Natūralių baseinų parkas Lago Martianez

Aprašymas: Lago Martianez – tai yra baseinų po atviru dangumi kompleksas, esantis Puerto de la Kruze. Laisvalaikio parkas, kurio bendras plotas yra maždaug 100 000 kvadratinių metrų, sutelktas aplink dirbtinį ežerą. „Lago Martianez“ – neprilygstamas jūros ir Teidės kalno vaizdas, jame yra didelis dirbtinis ežeras, apsuptas smaragdo baseinų, sodų, terasų ir restoranų. Parką aštuntojo dešimtmečio viduryje suprojektavo garsus vietinis menininkas César Manrique iš Lanzarotės, kuris kūrė kompleksą naudodamas tradicinės Kanarų architektūros ir vietinės floros elementus. Komplekse yra trys baseinai vaikams.

Internetinė svetainė: https://lagomartianez.es/

Vieta saloje: šiaurinė salos dalis, Puerto de la Cruz

Pliusai: tai puikus parkas ramiam poilsiui, galbūt netgi labiau tinkamas su kūdikiais. Vandens parkai su atrakcionais „įpareigoja“ aktyviam poilsiui ir vienas iš tėvelių vistiek turi likti su mažesniais vaikais. Kaina tokiam poilsiui labai patraukli. Teritorijoje galite nusipirkti gėrimų, užkandžių.

Minusai: vyresniems vaikams gali būti šiek tiek nuobodu. Šiaurinė salos dalis taip pat gali būti minusas pramogoms žiemos sezonu.

Jolitos patarimai: žiemos mėnesiais gali būti vėsiau dėl šiaurinėje salos pusėje vėsesnių orų – todėl būtinai pasitikrinkite orus.

Jolita Krickė

Jolita Krickė

Casa Lituana bendruomenės valdybos narė

Teksto kūrėja

Kelionės su vaiku https://www.facebook.com/keliaujamsuvaikais

2022 06 15

KULTŪRA

Renginiai, susitikimai, žmonės

Urtė Aleksandravičiūtė

Urtė Aleksandravičiūtė

Casa Lituana bendruomenės valdybos narė

Teksto adaptacija pagal oficialius šaltinius

2022 06 15

X